Hlavní obsah stránky

Klinická dietologie a výživa – Lukáš Zlatohlávek a kol. (2020, vázaná)

  • učebnice Klinická dietologie a výživa – Lukáš Zlatohlávek a kol. (2020, vázaná)
učebnice Klinická dietologie a výživa – Lukáš Zlatohlávek a kol. (2020, vázaná)

Kniha představuje jednu z nejrozsáhlejších českých publikací o problematice výživy a dietologie. Kniha je jednak učebním textem pro studenty, a jednak nadstavbovým textem pro zájemce o problematiku výživy z řad zdravotnických odborníků (poradny, ambulantní zařízení, praktičtí lékaři a specialisté, zdravotníci nemocnic).

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCurrent Media

Popis

Kniha představuje jednu z nejrozsáhlejších českých publikací o problematice výživy a dietologie. Kniha je jednak učebním textem pro studenty, a jednak nadstavbovým textem pro zájemce o problematiku výživy z řad zdravotnických odborníků (poradny, ambulantní zařízení, praktičtí lékaři a specialisté, zdravotníci nemocnic). Publikace zahrnuje problematiku dětí i dospělých, je rozdělena na část obecnou a speciální. Speciální část je věnována jednotlivým

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2020
Počet stran520
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Medicína a zdravotnictví Current Media