Hlavní obsah stránky

Kinect Senzor Xbox 360

  • gamepad Kinect Senzor Xbox 360
gamepad Kinect Senzor Xbox 360

Kinect přináší do světa her ojedinělý a revoluční způsob ovládání, při kterém na hraní nepotřebujete žádný fyzický ovladač! Stačí se postavit před senzor zařízení a to podle důmyslné technologie rozpozná přesně vaše pohyby a přenese jejich v okamžiku do hry. Letí proti vám míč? Mávněte rukou a odrazte ho! Důmyslný senzor Kinect pro Xbox 360 Kinect zcela novým a výjimečným způsobem oživuje hraní a zábavu a to díky systému hraní celým tělem.

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMicrosoft

Popis

Kinect přináší do světa her ojedinělý a revoluční způsob ovládání, při kterém na hraní nepotřebujete žádný fyzický ovladač! Stačí se postavit před senzor zařízení a to podle důmyslné technologie rozpozná přesně vaše pohyby a přenese jejich v okamžiku do hry. Letí proti vám míč? Mávněte rukou a odrazte ho!

Důmyslný senzor Kinect pro Xbox 360

Kinect zcela novým a výjimečným způsobem oživuje hraní a zábavu a to díky systému hraní celým tělem. Paže, nohy, chodidla a ruce. Kinect nevyužívá žádné ovladače, stačí jenom vaše tělo. Vše je tak přirozené a intuitivní, že technologie ztrácí na síle a vy necháváte volný průběh kouzlu nenuceného pohybu. Stačí jen začít.

Kinect pro Xbox 360
Kinect začíná u Vás

Když se technologie stane neviditelnou a intuitivní, stane se něco zvláštního – Vy a Vaše zážitky splynete v jedno. Neexistují zde žádné zábrany, žádné hranice, žádná zařízení, žádné hračky, žádné učení. Se zařízením Kinect jste ovladačem Vy.

Jste připraveni hrát

Je to vaše kouzlo – Vaše pohyby, Váš hlas, Vaše tvář, to všechno jednoduše, přirozeně a úžasně změní způsob, jakým hrajete a prožíváte zábavu. Zařízení Kinect je kompatibilní s každou konzolí Xbox 360 a společně vám přinášejí hry a zábavu ve zcela novém, neobyčejném podání. Díky zařízení Kinect si můžete hrát, aniž byste byli omezováni ovladačem. Tak na co čekáte? Jděte do toho! Kinect mohou používat všichni, bez rozdílu věku. Pohybový senzor reaguje na každý Váš pohyb a od základů mění způsob jakým si hrajete.

Parametry

Pro Xbox 360ano
Pohybový senzorano

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Gamepady Microsoft

Všechny gamepady Microsoft