Hodnocení: 80%
Příliš sladký a hlavně moc hustý krém. Příště naředím větším množstvím mléka, než je v receptu.

| 5 | 43x | ||
| 4 | 8x | ||
| 3 | 0x | ||
| 2 | 0x | ||
| 1 | 4x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Kelmy Směs na vanilkový krém je podle recenzí chutný a snadno zpracovatelný produkt s dobrou trvanlivostí. Někteří zákazníci však zmiňují příliš hustou konzistenci a syntetickou chuť, což lze částečně upravit úpravou receptury. Pro běžné použití v pečení je produkt vhodný, ale chybějící český návod může omezit kreativní využití.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Příliš sladký a hlavně moc hustý krém. Příště naředím větším množstvím mléka, než je v receptu.
To samé jako u čoko.
To samé jako u čoko. Jen slabší vůně oproti konkurenci.
dobře upotřebitelný.
tuhnul rychle až moc
Dost syntetický a moc hustý lepil se, ale díky přidáním másla byl lepším lahodnějším lépe se s ním pracovalo. Co je velká chyba, že není zpracovaný český návod s možností variant jak s ním pracovat.
Ale jako rychlovka pro podklad na potahovací hmotu good.
chutný, jednoduchá příprava
Super rychlé připravený
Chtělo by to víc příchutí
Je výborný doporučuji
Zatím žádné zápory
Až po zpracování vyhodnotím
Skvělý rychlá příprava
- snadná příprava - výborná lehká chuť - krém drží tvar
Snadna a rychla priprava, prijemna chut, skvele tuhne
Výborný, krásná konzistence.
rychlá příprava skvělá chuť
Velmi chutny.
Za 5hvezdicek
Snadná příprava a výborná a trvanlivá chuť.
Dobře se zpracovává a pěkně drží i do druhého dne.
Doporučuji produkt.
Ještě jsem nepouzila až v červenci;);)