Hlavní obsah stránky

Kaloba

  • Lék na kašel, rýmu a nachlazení Kaloba
  • Lék na kašel, rýmu a nachlazení Kaloba
  • Lék na kašel, rýmu a nachlazení Kaloba
Lék na kašel, rýmu a nachlazení Kaloba

Kaloba je rostlinný výtažek ve formě kapek a užívá se ke zmírnění příznaků při akutních onemocněních dýchacích cest. Začněte přípravek užívat v prvních fázích onemocnění a předejděte tak léčení antibiotiky.

Vybrat variantu (2)

Kaloba 50 ml

2 varianty pro
Kaloba

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSchwabe

Popis

Kaloba je rostlinný výtažek ve formě kapek a užívá se ke zmírnění příznaků při akutních onemocněních dýchacích cest. Začněte přípravek užívat v prvních fázích onemocnění a předejděte tak léčení antibiotiky.

Klíčové vlastnosti
  • rostlinné složení
  • ulevuje od prvních příznaků
  • odstraňuje hlen
  • určen i dětem od 1 roku

Kaloba vás postaví znovu na nohy

Ulevte si již od prvních příznaků nemoci účinným rostlinný lékem s unikátním složením. Jestliže si dopřejete zároveň klid na lůžku, nemoc zpravidla odezní rychleji a s mírnějším průběhem.

Kapky Kaloba 50 ml
Extrakt z kořene určen pro vaše zdraví

Když pocítíte první příznaky nemoci, jako je kašel, rýma, případně bolesti a škrábání v krku, může vám ulevit právě Kaloba. Rostlinný léčivý přípravek (fytofarmakum), jehož léčivou látkou je tekutý extrakt z kořene rostliny Pelargonium sidoides neboli Jihoafrické pelargonie (EPs 7630). Nejen že nám uleví a zmírní nepříjemné příznaky jako je nachlazení, kašel, zahlenění, bolesti v dýchacích cestách, ale byly také prokázány mírné přímé antibakteriální a antivirové vlastnosti. Jednoduše se tak můžete vrátit do každodenních činností a předejít zdlouhavé léčbě antibiotik.

Kapky Kaloba 50 ml
Potlačte symptomy a povzbuďte imunitu

Zahajte symptomatickou léčbu pro stabilizování nebo pozastavení průběhu onemocnění a dejte prostor imunitnímu systému k uzdravení. Tekutý přípravek pro podání ústy zabraňující akutnímu zánětu průdušek, který je charakteristický buď suchým, dráždivým kašlem s bolestí při kašli, nebo vlhkým kašlem doprovázeným obtížným vykašláváním hlenu, nám pomůže se cítit opět fit. Toto onemocnění může být provázeno zvýšenou teplotou, a pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. V případě zhoršení stavu, změny charakteru hlenu (výskyt hnisu nebo krve), horečky trvající několik dní také neprodleně vyhledejte lékaře, který zváží případnou antibiotickou léčbu.

Složení přípravku a jeho užití

Léčivou látkou je Pelargonii sidoides extractum fluidum neboli extrakt z kořene rostliny Pelargonium sidoides (EPs 7630), extrakční látkou je 11% ethanol, kdy 10 g (9,75 ml) roztoku obsahuje 8,0 g extraktu z kořene rostliny Pelargonium sidoides. Pomocnou látkou je nakonec 85 % glycerolu. Přípravek Kaloba obsahuje 13% obj. ethanolu. Je nutno vzít v úvahu u těhotných a kojících žen, dětí a vysoce rizikových skupin jako jsou pacienti s jaterním onemocněním nebo epilepsií.

Nedoporučí-li vám lékař jinak, je denní dávkování následující:

  • Dospělým a mladistvým nad 12 let se podává 30 kapek 3× denně
  • Dětem ve věku od 6 do 12 let se podává 20 kapek 3× denně
  • Dětem ve věku od 1 do 5 let se podává 10 kapek 3× denně
Upozornění

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékárníka.

Parametry

Druh kašlesuchý
Přípravek je určen od1 rok
Objem50 ml
Na rýmune
Typ přípravkukapky
Počet kusů v balení1
Na kašelano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Léky na kašel, rýmu a nachlazení Schwabe