Hlavní obsah stránky

ACC Long 600 mg

Lék na kašel, rýmu a nachlazení ACC Long 600 mg

Lék ACC Long je určen k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest a zánětů vedlejších nosních dutin či středního ucha. Vhodný je i pro případy předoperačních a pooperačních stavů, které jsou spojené s větší tvorbou vazkého hlenu.

Vybrat variantu (2)

ACC Long 600 mg 10 šumivých tbl.

2 varianty pro
ACC Long 600 mg

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSandoz

Popis

Lék ACC Long je určen k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest a zánětů vedlejších nosních dutin či středního ucha. Vhodný je i pro případy předoperačních a pooperačních stavů, které jsou spojené s větší tvorbou vazkého hlenu.

Klíčové vlastnosti
  • léčba zánětů dýchacích cest

  • snížení vazkosti hlenu

  • tlumení dráždivého kašle

  • podpora vykašlávání

Přípravek ACC Long

Šumivé tablety ACC Long napomáhají při léčbě onemocnění, která provází intenzivní tvorba hustého vazkého hlenu a vlhký kašel. Mezi taková patří například chřipka, záněty průdušnice, záněty průdušek, rozšíření průdušek, průduškové astma, zánět průdušinek, mukoviscidóza (cystická fibróza, vrozená porucha zkapalňování hlenů) či zánět hrtanu.

Šumivé tabelty ACC Long
Účinky

Primárním úkolem léku ACC Long je snížení vazkosti hlenu, tedy jeho rozpuštění a následné vykašlávání. Zároveň tlumí dráždivý kašel a usnadňuje tak průběh onemocnění.

Dávkování a způsob používání

Balení 20 šumivých tablet je určeno pro dospělé a dospívající od 14 let. Doporučeno je užívat 1 tabletu 1× denně, nejlépe po jídle. Tabletu rozpusťte v 1/2 sklenice vody. Pokud se onemocnění nezlepší do 5 dnů od začátku používání, dojde k zhoršení, či se dostaví nežádoucí účinky, poraďte se o dalším užívání s lékařem. Bez souhlasu lékaře neužívejte přípravek déle než 14 dní.

Složení

Hlavní léčivou látkou léku je acetylcysteinum (600 mg v 1 šumivé tabletě), které rozpouští všechny složky hlenu. Acetylcystein působí antioxidačně, čímž podporuje obranné mechanismy organismu. Pomocné látky pak představují monohydrát kyseliny citronové, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný, mannitol, laktosa, kyselina askorbová, natrium-cyklamát, dihydrát sodné soli sacharinu, dihydrát citronanu sodného a ostružinové aroma.

Upozornění

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékárníka.

Parametry

Druh kašlevlhký
Přípravek je určen od14 let
Na kašelano
Typ přípravkutablety
Počet kusů v balení10
Na rýmuano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné