Hlavní obsah stránky

Kalendář událostí v KT Auschwitz - Danuta Czechová (2021, flexo, box 1-2)

  • kniha Kalendář událostí v KT Auschwitz - Danuta Czechová (2021, flexo, box 1-2)
kniha Kalendář událostí v KT Auschwitz - Danuta Czechová (2021, flexo, box 1-2)

Téměř padesát let je jméno KT Auschwitz (Osvětim) pro miliony lidí na celém světě spojeno s hitlerovským masovým vražděním, zločinem, jaký nemá v dějinách civilizace obdoby. Za necelých pět let existence tohoto tábora v něm nacisté zavraždili více než milion lidí, převážně Židů, ale také značný počet Poláků, Čechů, Romů a představitelů dalších národností.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuAcademia

Popis

Téměř padesát let je jméno KT Auschwitz (Osvětim) pro miliony lidí na celém světě spojeno s hitlerovským masovým vražděním, zločinem, jaký nemá v dějinách civilizace obdoby. Za necelých pět let existence tohoto tábora v něm nacisté zavraždili více než milion lidí, převážně Židů, ale také značný počet Poláků, Čechů, Romů a představitelů dalších národností. Publikace představuje základní pramen informující o dění v KT Auschwitz. Autorka den po dni odhaluje

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2021
Produktové číslo978-80-200-3139-6
Počet stran1192
Vazbaflexo / polotuhá

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Dějiny a fakta Academia

Všechny dějiny a fakta Academia