Komponentní, citlivost 90 dB, průměr reprodukoru 165 mm, montážní hloubka 56 mmReproduktorové sestavy JBL STAGE1 601C jsou určeny pro vylepšení zvuku v autě, nabízejí vyvážené vlastnosti pro kvalitní poslech hudby. Jedná se o komponentní reproduktory s dvoupásmovým systémem, který zahrnuje samostatné středobasové a výškové reproduktory.
Reproduktorové sestavy JBL STAGE1 601C jsou určeny pro vylepšení zvuku v autě, nabízejí vyvážené vlastnosti pro kvalitní poslech hudby. Jedná se o komponentní reproduktory s dvoupásmovým systémem, který zahrnuje samostatné středobasové a výškové reproduktory. Jejich průměr činí 165,0 milimetrů, což odpovídá běžně používaným rozměrům v automobilových instalacích.
S citlivostí 90 decibelů dokáží efektivně využít výkon zesilovače, hodí se tedy i pro jednodušší audiosystémy. Montážní hloubka reproduktoru je 56 milimetrů, což je nutné zohlednit při výběru, aby se bez problému vešly do vozidla. Maximální zatížení reproduktorů je 200 W a RMS výkon dosahuje 40 W, což zaručuje dostatečnou rezervu pro dynamický poslech.
Reproduktorový systém využívá středobasy s polypropylenovou membránou a výškové reproduktory s membránou z materiálu Mylar, které společně zajistí široký frekvenční rozsah od 55 Hz do 20 000 Hz. Impedance reproduktorů je 4 Ohmy, což odpovídá standardu a umožňuje použití s většinou autorádií. Součástí balení jsou krycí mřížky, které chrání reproduktory před mechanickým poškozením.
Pro optimální využití akustických vlastností se doporučuje při montáži vozu vytlumit dveře, čímž se zabrání rezonancím plastů a zlepší se basová složka zvuku. Balení obsahuje pár reproduktorů JBL STAGE1 601C, vhodné pro zákazníky hledající spolehlivé a cenově dostupné řešení pro vylepšení původního zvuku ve voze.