Hlavní obsah stránky

JBL STAGE3 607C

  • reproduktor do auta JBL STAGE3 607C
reproduktor do auta JBL STAGE3 607C

Kvalitní 2pásmové komponentní autoreproduktory JBL Stage3 607C v černém provedení nabídnou fantastický zvuk a skvělý výkon, který bude rezonovat ve vašem autě a vy si vychutnáte každou jízdu. Pyšní se výkonnými basy a nízkým zkreslením a dokáží zpracovat výkon až do 250 W.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuJBL

Popis

Kvalitní 2pásmové komponentní autoreproduktory JBL Stage3 607C v černém provedení nabídnou fantastický zvuk a skvělý výkon, který bude rezonovat ve vašem autě a vy si vychutnáte každou jízdu. Pyšní se výkonnými basy a nízkým zkreslením a dokáží zpracovat výkon až do 250 W. Vaše oblíbené tóny poplynou do prostoru z 6 a 1/2" reproduktorů, které obsahují Plus One kónusy wooferu pečující o zvýšení celkové účinnosti až o 2 dB. Audio technici reproduktory vyladili k prvotřídnosti, čímž zaručují kvalitní a charakteristický zvuk, kterým se hrdí značka JBL.

Parametry

Reproduktorový systémdvoupásmový
Maximální zatíženost250 W
Průměr reprodukoru32,5 mm
Produktové čísloSTAGE3 607C
Typ reproduktorůkomponentní
Citlivost92 dB
Montážní hloubka49 mm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Reproduktory do auta JBL

Všechny reproduktory do auta JBL