Hlavní obsah stránky

Jan Žižka: Příběh filmu Petra Jákla - Karel Svoboda (2022, pevná)

  • kniha Jan Žižka: Příběh filmu Petra Jákla - Karel Svoboda (2022, pevná)
kniha Jan Žižka: Příběh filmu Petra Jákla - Karel Svoboda (2022, pevná)

Nadčasový odkaz Jana Žižky ožívá ve filmu Petra Jákla a vy jej můžete znovu prožít na stránkách této výpravné knihy. Kniha je unikátní díky rozšířené realitě, jejímž prostřednictvím můžete pozvat filmové hrdiny přímo k sobě domů, můžete zhlédnout vystřižené filmové scény nebo si detailně ze všech stran prohlédnout filmové kostýmy a zbraně.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Nadčasový odkaz Jana Žižky ožívá ve filmu Petra Jákla a vy jej můžete znovu prožít na stránkách této výpravné knihy. Kniha je unikátní díky rozšířené realitě, jejímž prostřednictvím můžete pozvat filmové hrdiny přímo k sobě domů, můžete zhlédnout vystřižené filmové scény nebo si detailně ze všech stran prohlédnout filmové kostýmy a zbraně. Čtenář se dozví mnoho zajímavostí z natáčení, může se začíst do rozhovorů s herci a dalšími umělci všech filmových

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2022
Produktové číslo978-80-907565-8-8
Počet stran304
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky