Hlavní obsah stránky

Jaké to tenkrát bylo aneb Co se stalo v roce, kdy jste se narodili 1946 - Nakladatelství Krásná paní (2020, brožovaná)

  • kniha Jaké to tenkrát bylo aneb Co se stalo v roce, kdy jste se narodili 1946 - Nakladatelství Krásná paní (2020, brožovaná)
kniha Jaké to tenkrát bylo aneb Co se stalo v roce, kdy jste se narodili 1946 - Nakladatelství Krásná paní (2020, brožovaná)

Čím byl významný rok 1946? Na začátku brožurky naleznete kalendář daného roku a krátký přehled událostí. Dále zavzpomínáte, co se tenkrát nosilo, co se událo v oblasti kultury, sportu (je reflektováno dění nejen u nás, ale i v zahraničí) či jaká architektura byla pro tu dobu typická.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Krásná paní

Popis

Čím byl významný rok 1946? Na začátku brožurky naleznete kalendář daného roku a krátký přehled událostí. Dále zavzpomínáte, co se tenkrát nosilo, co se událo v oblasti kultury, sportu (je reflektováno dění nejen u nás, ale i v zahraničí) či jaká architektura byla pro tu dobu typická. Součástí je ukázka z kroniky české obce. Texty jsou bohatě prokládány dobovými obrázky a fotografiemi. Přeneste se o pár desítek let zpět.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2020
Počet stran42
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Dějiny a fakta Nakladatelství Krásná paní

Všechny dějiny a fakta Nakladatelství Krásná paní