Hlavní obsah stránky

ípega P4012B Wireless Controller pro PS3/PS4 černý/bílý

  • gamepad ípega P4012B Wireless Controller pro PS3/PS4 černý/bílý
gamepad ípega P4012B Wireless Controller pro PS3/PS4 černý/bílý

ípega PG-P4012 Bluetooth bezdrátový ovladač vhodný pro použití s Windows PC, PS5, PS4, PS3 a Android telefony a tablety. Ovládací prvky jsou naprosto totožně rozložené jako na ovladači pro Playstation 4.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuípega

Popis

ípega PG-P4012 Bluetooth bezdrátový ovladač vhodný pro použití s Windows PC, PS5, PS4, PS3 a Android telefony a tablety. Ovládací prvky jsou naprosto totožně rozložené jako na ovladači pro Playstation 4. Vestavěný 3,5mm jack pro připojení sluchátek, dva vibrační motorky v rukojetích, ergonomický tvar pro pohodlné dlouhé hraní ale také touch pad v horní části. Vestavěné LED indikační diody indikující stav baterie a zvolený režim ovladače. Na zadní straně jsou čtyři programovatelná tlačítka. Ovladač podporuje připojení k PC pro akutalizaci na nejnovější ovládací sw.

Parametry

Počet tlačítek14
Vibraceano
Pro PS4ano
Bezdrátovýano
Pro PCano
Pro PS3ano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Gamepady ípega

Všechny gamepady ípega