Hlavní obsah stránky

inSPORTline Active Stepper

  • stepper inSPORTline Active Stepper
stepper inSPORTline Active Stepper

Stepper inSPORTline Active je skladný, stylový a zároveň účelný! Miny steppery patří obecně ke konstrukčně jednodušším trenažerům, které jsou nenáročné na prostor. Nejen, že si pravidelným tréninkem krásně vytrénujete vnitřní a vnější stranu stehen, ale stepper vám pomůže i k dokonalému zadečku! Navíc díky gumovým expandérům, které se dají připevnit ke konstrukci stepperu, procvičíte a zpevníte horní část těla, a posunete svůj trénink opět o level výš!  Stepper vám nahrazuje občas velmi namáhavé šlapání do schodů, ale díky hydrarulickým tlumičům je pohyb mnohem šetrnější k vašim kloubům a vy si tak můžete užívat i mnohem delší trénink.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuinSPORTline

Popis

Stepper inSPORTline Active je skladný, stylový a zároveň účelný! Miny steppery patří obecně ke konstrukčně jednodušším trenažerům, které jsou nenáročné na prostor. Nejen, že si pravidelným tréninkem krásně vytrénujete vnitřní a vnější stranu stehen, ale stepper vám pomůže i k dokonalému zadečku! Navíc díky gumovým expandérům, které se

Parametry

Nosnost110 kg
Měření spálených kaloriíano
Měření krokůano
Měření časuano
Měření tepové frekvencene
Konstrukce stepperumini stepper

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Steppery inSPORTline