Hlavní obsah stránky

Informatika 4 - Nakladatelství Nová Škola (2022, brožovaná)

  • učebnice Informatika 4 - Nakladatelství Nová Škola (2022, brožovaná)
učebnice Informatika 4 - Nakladatelství Nová Škola (2022, brožovaná)

Učebnice Informatika 4 je zpracována tak, aby odpovídala modelovému školnímu vzdělávacímu programu a pokrývá všechny navržené a očekávané výstupy RVP ZV pro informatiku. Učebnice obsahuje tato témata: digitální technologie, práce ve sdíleném prostředí a úvod do kódování a šifrování dat a informací.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Nová Škola

Popis

Učebnice Informatika 4 je zpracována tak, aby odpovídala modelovému školnímu vzdělávacímu programu a pokrývá všechny navržené a očekávané výstupy RVP ZV pro informatiku. Učebnice obsahuje tato témata: digitální technologie, práce ve sdíleném prostředí a úvod do kódování a šifrování dat a informací. V učebnici je kladen důraz na názornost a rozvíjení logického a informatického myšlení. Učebnice využívá moderní výukové trendy. V učebnici najdete mnoho obrázků, fotografií a praktických činností, které zábavnou a hravou formou naučí žáky pracovat s počítačem.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2022
Produktové číslo978-80-88285-67-0
Počet stran68
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné