Hlavní obsah stránky

GOLDIM InGel Active

Kloubní výživa GOLDIM InGel Active

InGel Active je bioaktivní kloubní výživa určená k intenzivní výživě kostí a kloubů. Kromě chráněného přírodního extraktu Planox L z Verbeny citronové obsahuje i kyselinu hyaluronovou, probiotika Active komplex (bifidobakterie a laktobacily) a vitamín C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek.

Vybrat variantu (2)

GOLDIM InGel Active 30 sáčků

2 varianty pro
GOLDIM InGel Active

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGOLDIM

Popis

InGel Active je bioaktivní kloubní výživa určená k intenzivní výživě kostí a kloubů. Kromě chráněného přírodního extraktu Planox L z Verbeny citronové obsahuje i kyselinu hyaluronovou, probiotika Active komplex (bifidobakterie a laktobacily) a vitamín C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

Parametry

Forma přípravkusáček
Pro dospěléano
Příchuťbez příchuti
Počet sáčků30
Typ kloubní výživykomplexní

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné