Hlavní obsah stránky

Advance Nutraceutics Flextor 120 tbl.

Kloubní výživa Advance Nutraceutics Flextor 120 tbl.

Flextor je unikátní kloubní přípravek s kombinací 7 aktivních látek pro komplexní péči o klouby. Obsahuje vysoké množství glukosaminu, chondroitinu, MSM, bromelainu, kolagenu a extraktu z Boswellie, díky kterému podporuje normální stav kloubů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuAdvance Nutraceutics

Popis

Flextor je unikátní kloubní přípravek s kombinací 7 aktivních látek pro komplexní péči o klouby. Obsahuje vysoké množství glukosaminu, chondroitinu, MSM, bromelainu, kolagenu a extraktu z Boswellie, díky kterému podporuje normální stav kloubů. Navíc je obohacen o vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

Parametry

Síla přípravku1480 mg
Forma přípravkutablety
Pro dospěléano
Typ kloubní výživykomplexní
Počet tablet120
Pro senioryano
Pro těhotnéne
Příchuťbez příchuti

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné