Hlavní obsah stránky

Golden Nature Kyselina hyaluronová + rybí kolagen + C

Přírodní produkt Golden Nature Kyselina hyaluronová + rybí kolagen + C

Golden Nature Kyselina hyaluronová s přidaným rybím kolagenem, vitamínem A, biotinem a vitamínem C je prvotřídní produkt vhodný zejména pro ženy, které chtějí zachovat svoji pleť mladistvou, pružnou a dostatečně hydratovanou. Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, která společně s kolagenem a elastinem tvoří základ pojivových tkání.

Vybrat variantu (2)

Golden Nature Kyselina hyaluronová + rybí kolagen + C 100 cps.

2 varianty pro
Golden Nature Kyselina hyaluronová + rybí kolagen + C

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGolden Nature

Popis

Golden Nature Kyselina hyaluronová s přidaným rybím kolagenem, vitamínem A, biotinem a vitamínem C je prvotřídní produkt vhodný zejména pro ženy, které chtějí zachovat svoji pleť mladistvou, pružnou a dostatečně hydratovanou. Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, která společně s kolagenem a elastinem tvoří základ pojivových tkání. Kyselina hyaluronová je hojně zastoupena nejen v kůži, nalezneme ji také v kloubech (konkrétně v synoviální tekutině) a očním sklivci.

Parametry

Počet tablet100
Forma přípravkukapsle

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Přírodní produkty Golden Nature

Všechny přírodní produkty Golden Nature