Hlavní obsah stránky

Giorgio Armani Sì W EDP

Parfém Giorgio Armani Sì je květinová vůně pro romantické ženy. Giorgio Armani Sì s vanilkou, spolu s květinovými vůněmi s dřevitým základem probouzí moderní ženskost v každé z nás.

Vybrat variantu (12)

Giorgio Armani Sì W EDP 50 ml

12 variant pro
Giorgio Armani Sì W EDP

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGiorgio Armani

Popis

Parfém Giorgio Armani Sì je květinová vůně pro romantické ženy. Giorgio Armani Sì s vanilkou, spolu s květinovými vůněmi s dřevitým základem probouzí moderní ženskost v každé z nás. Elegantní romantická vůně Giorgio Armani Sì nesmí chybět žádné nezávislé a šarmantní ženě.

Klíčové vlastnosti
  • opravdová rozkoš pro milovnice italských parfémů
  • dává hold moderní ženskosti
  • neodolatelná směs šarmu, síly a nezávislosti duše

Parfémovaná voda Giorgio Armani Sì pro ženy

Luxusní dámská vůně Giorgio Armani Sì vzdává hold moderní ženskosti, přirozené kráse a pocitu svobody. Žena Giorgio Armani je za každé situace šarmantní, silná a nezávislá. Její charisma a elegance působí na okolí jako přitažlivý magnet. Vůně v sobě ukrývá něhu, emoce, smyslnost i bezstarostnost.

slavná vůně Giorgio Armani Sì
„Sì“ kráse, lásce a sladkému životu

Parfémovaná voda Giorgio Armani Sì je slavná rybízově-vanilková vůně s dřevitým základem, opravdová rozkoš pro milovnice italských parfémů. Roku 2013 ji sestavila parfémářka Christine Nagel. Elegantní a romantická vůně v růžovém flakonu s černým uzávěrem osloví sebevědomé ženy, které žijí svůj život naplno a na parfém se potřebují spolehnout. Vůně Sì nejlépe vynikne v chladnějším ročním období a při denním nošení.

Parfém Giorgio Armani Sì
Luxusní design flakónu

Vůně Sì, která je šik, smyslná a intenzivní, zahaluje chypré do nového hávu, setrvává na kůži a okouzluje smysly. Jeho střízlivě stavěný flakón přináší prostřednictvím svých elegantně zúžených kontur další inspiraci. Dva zlaté kroužky umístěné tam, kde se setkává báze uzávěru s flakonem, zpečeťují sílu ovládanou ženskostí.

Tváří vůně Giorgio Armani Sì se stala půvabná herečka Cate Blanchet, která na červeném koberci ráda předvádí i róby Giorgia Armaniho, s nímž ji pojí přátelský vztah.

Vůně Armani Sì
Krásná, sladká a proklatě ženská vůně

Parfém Giorgio Armani Sì je zpočátku intenzivní a nasládlý, načež se na vaší kůži rozleží do dlouhotrvajícího vanilkového nádechu s černým rybízem. Silnými složkami jsou i růže, frézie, pačuli, ambroxan a vzácná dřeva. Zvolíte-li parfém Sì, řeknete „Sì“ kráse, lásce a sladkému životu.

Neobyčejně sofistikovaná dámská vůně podtrhne všechny vaše přednosti. Čistota detailů a hra vzrušujících tónů působí až návykově. Buďte sama sebou a nebojte se vyjádřit své já s excelentní dámskou vůní Giorgio Armani Sì.

Složení vůně Giorgio Armani Sì

  • Hlava – černý rybíz
  • Srdce – růže, frézie
  • Základ – pačuli, ambroxan, vanilka, dřevitý základ

Parametry

Typ parfémuparfémová voda
Květinové vůněano
Ovocná vůněano
Objem50 ml
Chyprové vůněano
Luxusníano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Dámské parfémy Giorgio Armani

Všechny dámské parfémy Giorgio Armani