Hlavní obsah stránky

Giorgio Armani Acqua di Gioia W EDP

  • dámský parfém Giorgio Armani Acqua di Gioia W EDP
  • dámský parfém Giorgio Armani Acqua di Gioia W EDP
  • dámský parfém Giorgio Armani Acqua di Gioia W EDP
  • dámský parfém Giorgio Armani Acqua di Gioia W EDP
dámský parfém Giorgio Armani Acqua di Gioia W EDP

Dámská letní parfémovaná voda Giorgio Armani Acqua di Gioia je inspirovaná svůdným mořským aroma, které zachycuje tak věrně, že se díky ní přenesete na letní dovolenou. Vzdává hold silné a oduševnělé moderní mladé ženě, kterou srovnává s dokonalou harmonií přírody.

Vybrat variantu (10)

Giorgio Armani Acqua di Gioia W EDP 50 ml

10 variant pro
Giorgio Armani Acqua di Gioia W EDP

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuArmani

Popis

Dámská letní parfémovaná voda Giorgio Armani Acqua di Gioia je inspirovaná svůdným mořským aroma, které zachycuje tak věrně, že se díky ní přenesete na letní dovolenou. Vzdává hold silné a oduševnělé moderní mladé ženě, kterou srovnává s dokonalou harmonií přírody. S okouzlující parfémovanou vodou Acqua di Gioia souzní i její flakón ve stylu průzračné vodní kapky.

Klíčové vlastnosti
  • podmanivá a nevšední vůně
  • působivě propojuje ženskost a přírodu
  • svěží parfém s citrusovými tóny

Parfémová voda Giorgio Armani Acqua di Gioia pro ženy

Acqua Di Gioia je oslavou ženy a přírody. Ponouká k radostnému úniku pryč, který probudí všechny smysly. Inspiraci čerpá z odlehlých ostrovů, kde Giorgio Armani s oblibou načerpává novou energii a kde déšť a mořský příboj společně tvoří tekutinu, která evokuje nejhlubšího ducha bujné a úrodné přírody. V této vůni se mocné pozemské živly spojují a vyvolávají představu silné, klidné a svobodomyslné ženy, která žije v dokonalé harmonii s matkou přírodou.

Eau de Parfum Armani Acqua di Gioia
Vůně vysoce povznášející, vůně o znovuzrození a radosti

Armani Acqua di Gioia, parfémovaná voda pro ženy, vám propůjčí svěží, a přesto hřejivou vůni. Vznikla jako vzpomínka na léto, na únik do přírody, kde u moře dáte odpočinout svému tělu i duši a naberete novou energii. Tato vůně je vyrobena v koncentraci Eau de Parfum, jejíž běžná výdrž je čtyři až šest hodin. Aplikace je vhodná 1x - 2x denně. Eau de Parfum je směsí parfémovaného oleje na bázi alkoholu, v níž je obsažen podíl vonných látek mezi 8 - 15 % v přibližně 85 % alkoholu. Vůně označené jako Eau de Parfum mají druhou nejvyšší koncentraci hned po parfému.

letní vůně Acqua di Gioia
Pro milovnice intenzivně svěžích vůní

Vůně Giorgio Armani Acqua di Gioia kombinuje svěží citronové a mátové esence se sladkým jasmínem, orosenou pivoňkou a růžovým pepřem, jimž vytváří pevnou základnu labdanum, cukr a virginský cedr.

Giorgio Armani Acqua di Gioia parfém
Ideální jarní, letní a denní vůně

Tato lehká letní vůně s klasickým rozprašovačem je vhodná pro každodenní použití. Aplikace vůně je doporučená na takzvané pulzní body, tedy místa, která jsou nejvíce prokrvená a teplá a napomáhají tak lepšímu a silnějšímu rozvinutí vůně. Tyto body lze nalézt například na zápěstí, za ušima či na spáncích. Vůni je vhodné aplikovat vždy před tím, než se oblečete, aby nezanechala nechtěné skvrny na oblečení.

Složení vůně Giorgio Armani Acqua di Gioia
  • Hlava - citron, máta
  • Srdce - jasmín, pivoňka, růžový pepř
  • Základ - cedr, cukr, francouzské labdanum
Království italské výroby

Giorgio Armani je považován za jednoho z nejúspěšnějších italských módních návrhářů všech dob. Svým nezaměnitelným stylem, v němž se pojí nenucenost s kapkou výstřednosti, si získal srdce miliónů žen po celém světě. Stejně jako jeho modely i kosmetika a parfémy Armani jsou synonymem pro kvalitu, nadčasovost a úspěch.

Před založením vlastní značky pracoval Armani jako nezávislý návrhář pro řadu módních domů. V 70. letech minulého století vytvořil své první vlastní kolekce a zanedlouho poté uvedl na trh i řadu kosmetiky, make-upu a parfémů nesoucí jméno Armani.

Armani představuje eleganci, v níž se snoubí nadčasovost a aktuální trendy. Pánská vůně Armani Acqua di Giò nebo dámská Armani Si jsou nadčasové klasiky, které se nesmazatelně zapsaly do historie a stále figurují na těch nejvyšších příčkách v žebříčcích popularity. Ať už zvolíte léty prověřenou klasiku nebo moderní interpretaci, při výběru vůně Armani se nikdy nemůžete splést.

Parametry

Typ parfémuparfémová voda
Květinové vůněano
Sladký parfémano
Původ parfémuitalské
Objem50 ml
Luxusníano
Svěží parfémano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Dámské parfémy Armani