Hlavní obsah stránky

Chloé Nomade W EDP

Bohémská, nespoutaná, dobrodružná a nezapomenutelná – taková je parfémovaná voda Chloé Nomade. Vydejte se i vy na tajemnou cestu, na níž objevíte dosud neprozkoumané obzory.

Vybrat variantu (9)

Chloé Nomade W EDP 50 ml

9 variant pro
Chloé Nomade W EDP

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuChloé

Popis

Bohémská, nespoutaná, dobrodružná a nezapomenutelná – taková je parfémovaná voda Chloé Nomade. Vydejte se i vy na tajemnou cestu, na níž objevíte dosud neprozkoumané obzory. Chloé Nomade je výrazná chyprově-ovocná vůně pro svobodomyslnou elegantní ženu. Je ideální na denní nošení, ale i na výjimečné příležitosti.

Klíčové vlastnosti
  • chyprově-ovocná vůně
  • inspirována svobodou a zážitky
  • středně intenzivní vůně
  • dokonalá volba pro denní nošení

Chyprově-ovocná vůně Chloé Nomade

Dámská parfémovaná voda Chloé Nomade nadchne moderní dobrodružně založené ženy, které rády cestují a poznávají nové věci. Je i skvělým vonným doplňkem pro dámy okouzlené fenoménem digitálního nomádství. Vznikla roku 2018 přičiněním francouzského parfémáře Quentina Bische, který se chtěl odpoutat od věhlasné vůně Chloé Chloé. Rebelskou parfémovanou vodu Chloé Nomade s flakonem ve tvaru kabelky Chloé Drew světu představila francouzská herečka Ariane Labed.

Ariane Labed tvář Chloe Nomade
Vůně Dálného východu v moderním hávu

Všeobecně – parfémovaná voda (Eau de Parfum) obsahuje 8–15 % parfémové kompozice v koncentrovaném lihu a je silnější než toaletní voda (Eau de Toilette, 4–8 %). Toaletní vodu Chloe Nomade využívejte přes den, zatímco na večerní příležitosti zvolte spíše parfémovanou vodu. Složení obou verzí je podobné. Parfémované vodě Chloe Nomade (2018) vládne větvičník, mirabelka a frézie. Hlavními složkami toaletní vody jsou liči, větvičník a frézie. Jděte na to rafinovaně a zužitkujte přednosti obou – od rána až do pozdní noci budete svůdná, mírně tajemná a rozhodně velmi žádoucí.

liči frézie toaletní voda Chloé Nomade
Od liči přes frézie po větvičník

Nomade od Chloé je chyprově-ovocná vůně určená pro všechny svobodomyslné ženy. Parfém Chloé Nomade zahajují tóny pomeranče, citronu a bergamotu, ozvláštněné jemnými akordy mirabelky. Vůně broskve vás zvolna přenese do květinového srdce, které zahrnuje sladký jasmín, růži a frézii. V zemitém základu se propojuje ambrové dřevo a santalové dřevo, výrazný oakmoss neboli větvičník, afrodiziakální pačuli a bílé pižmo.

Složení vůně Chloé Nomade
  • Hlava - mirabelka
  • Srdce - frézie
  • Základ - dubový mech
Parfémy Chloé

Parfémy Chloé se drží romantické linie značky, vyjadřují tvořivost a jedinečnost ženy, smysl pro módu a styl. Dokáží zprostředkovat pocit luxusu a noblesy. Kromě miliónů žen na celém světě si Chloé zamilovaly také Grace Kelly, Jackie Kennedy, Natalie Portman nebo Kirsten Dunst.

Parametry

Typ parfémuparfémová voda
Květinové vůněano
Luxusníano
Původ parfémufrancouzské
Objem50 ml
Chyprové vůněano
Svěží parfémano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Dámské parfémy Chloé

Všechny dámské parfémy Chloé