Hlavní obsah stránky

Garmin Instinct

Vydejte se do terénu s kvalitními outdoorovými hodinkami, které něco vydrží. Kontrastní černobílý displej s dostatečně vysokým rozlišením, který je dobře čitelný i na přímém slunci, je chráněn sklíčkem z chemicky tvrzeného skla odolného proti poškrábání.

Vybrat variantu (5)

Garmin Instinct Black

5 variant pro
Garmin Instinct

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGarmin

Popis

Vydejte se do terénu s kvalitními outdoorovými hodinkami, které něco vydrží. Kontrastní černobílý displej s dostatečně vysokým rozlišením, který je dobře čitelný i na přímém slunci, je chráněn sklíčkem z chemicky tvrzeného skla odolného proti poškrábání.

Klíčové vlastnosti
  • vyrobeny dle amerického vojenského standardu 810G
  • kompas a GPS
  • barometrický výškoměr
  • monitor srdeční frekvence, kvality spánku a fyzické aktivity

Outdoorové chytré hodinky Garmin Instinct

Udržujte se v kondici a mějte maximální přehled o své celodenní aktivitě. Garmin Instinct budou po vašem boku 24 hodin denně. Hodinky jsou vybaveny robustní konstrukcí, jejich tělo hodinek je vyrobeno z vláken zesíleného tvrzeného polymeru pro vyšší pevnost a odolnost při zachování velmi nízké hmotnosti 52 gramů.

Hasič s Garmin Instinct
Navigace v terénu

Hodinky umožňují nahrávání a navigování po předem vytvořené trase, kterou zobrazí na tzv. slepé mapě včetně trasových bodů (waypointů). Budete mít přehled i o profilu trasy, směru pohybu, důležitých bodech, dosažené a zbývající vzdálenosti atd. Kdykoliv během spuštěné aktivity je možné si ukládat body s vaší aktuální pozicí. Užitečná může být také funkce LiveTrack, která pumožní vámi vybraným lidem sledovat živě vaši aktuální pozici, kde se zrovna v dané chvíli nacházíte.

Cvičení s Garmin Instinct
Monitoring denní aktivity

Hodinky dokáží zaznamenávat celou řadu údajů o vaší celodenní aktivitě, jako je počet kroků, odhad ušlé vzdálenosti, počet vystoupaných pater, spálené kalorie, celodenní měření srdečního tepu, kvality spánku, míry stresu atd. Všechna naměřená data můžete posléze přenášet do tréninkového deníku Garmin Connect, kde si zobrazíte přehledy den po dni.

Chytré notifikace

Spárování hodinek s vašim chytrým telefon přes bezdrátové Bluetooth rozhraní umožní zobrazovat notifikace o příchozích hovorech a SMS zprávách. Na displeji hodinek se zobrazí informace o příchozím hovoru i se jménem nebo číslem volajícího, což se hodí ve chvílích, kdy nemáte telefon zrovna po ruce. Stejně tak se zobrazí i upozornění na příchozí SMS zprávu se jménem odesílatele a začátkem textu sdělení.

Parametry

Vodotěsnost100 m
Výškoměrano
Vibraceano
Měření spálených kaloriíano
Senzor tepuano
WiFine

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Sporttestery Garmin

Všechny sporttestery Garmin