Hlavní obsah stránky

Garmin Forerunner 935

Hodinky Garmin Forerunner 935 vám pomohou k té správné fyzičce. Díky tomuto osobnímu trenérovi budete mít k dispozici přesná data o vašem výkonu při různých sportovních aktivitách.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGarmin

Popis

Hodinky Garmin Forerunner 935 vám pomohou k té správné fyzičce. Díky tomuto osobnímu trenérovi budete mít k dispozici přesná data o vašem výkonu při různých sportovních aktivitách.

Klíčové vlastnosti
  • Bluetooth
  • hmotnost 49 g
  • vodotěsné do 50 m
  • GPS/GLONASS přijímač
  • výdrž až 14 dní při běžném využití
  • spárování s Garmin Connect Mobile

Sportovní hodinky Garmin Forerunner 935

Jaké jsou základní přednosti těchto hodinek? Design, který vám při sportu neudělá ostudu a hmotnost pouhých 49 g, takže hodinky ani neucítíte. Dále silikonový řemínek, díky němuž se pohodlně nosí. Ale především je to pokročilá výbava.

Garmin Forerunner 935 hodinky
Nejen na běh

Hodinky jsou vhodné na běh, ať už venku nebo na běžícím páse. Dále zvládají zpracovat jízdu na kole i na spinningu. Dobře vám poslouží i při plavání, ať už plavete v přírodě nebo v bazénu. U vody také poslouží při veslování, ale data získáte i z trenažéru na suchu. V zimě je klidně vezměte s sebou do hor, budou se hodit při lyžování nebo na běžkách. V létě zase na turistiku. Dále je využijete u fitness cvičení, bruslení nebo golfu. Díky tolika sportovním profilům udělají radost triatlonistům.

Garmin Forerunner 935 sportovní aktivity
Na běžné denní aktivity

Sporttester Garmin Forerunner 935 využijete nejen při sportu, ale i při běžném nošení. Hodinky jsou s vámi od rána, kdy vás probudí jejich budík. Během dne vám změří všechny vaše kroky, naměřené hodnoty pečlivě ukládají a vy tak můžete sledovat progres. A kdybyste měli nedostatek pohybu, zvládnou vás upozornit. Ani v noci nezůstanou bez využití, protože monitorují váš spánek. Dokáží sledovat jeho kvalitu a čas.

Garmin Forerunner 935 z displeje
Měření srdečního tepu

Ubrat nebo přidat? To zjistí ihned na základě monitorování srdečního tepu přes senzor získávající údaje z vašeho zápěstí. Udržujte si tepovou frekvenci podle vašich potřeb.

Garmin Forerunner 935 běh
Garmin Connect

Vaše naměřené hodnoty můžete uložit do tréninkového deníku Garmin Connect. Na jednom místě budete mít přehled o vašich sportovních či běžných aktivitách. Tréninkový deník je dostupný z počítače a z chytrého telefonu přes aplikaci Garmin Connect Mobile. Aplikace je v češtině. Samozřejmostí je možnost sdílení svých aktivit mezi sportovními parťáky.

Garmin Forerunner 935 hodinky
Propojte je s vaším telefonem

Pokud při sportu posloucháte hudbu z mobilního telefonu, můžete ji ovládat prostřednictvím těchto hodinek. Dále díky Bluetooth uvidíte na displeji upozornění na příchozí hovory nebo sms. Při sportu se můžete soustředit na podávání výkonu, aniž byste neustále kontrolovali váš smartphone.

Garmin Forerunner 935 plavání
Jak dlouho vydrží?

Jestli se rozhodnete využívat hodinky na maximum, zvládnou s vámi fungovat až 24 hodin i se zapnutou GPS. Nezklamou tedy ani při Ironmanovi nebo ultramaratonu. Pokud je budete nosit jako běžné hodinky, zvládnou být v pohotovosti až dva týdny na jedno nabití.

Parametry

Vodotěsnost100 m
Výškoměrano
Vibraceano
Měření spálených kaloriíano
Senzor tepuano
WiFiano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sporttestery Garmin

Všechny sporttestery Garmin