- Skladem
- Doprava od 99 Kč
- Osobní odběr zdarma (1)
- Doprava od 99 Kč
- Osobní odběr zdarma (1)
















| Výrobce | Fytofontana Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
| Kategorie | Přírodní produkty Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
| Počet tablet | 30 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Forma přípravku | tablety Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na Zboží od | 25. března 2015 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Důležité upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá schválené léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.
| 5 | 9x | ||
| 4 | 4x | ||
| 3 | 3x | ||
| 2 | 2x | ||
| 1 | 3x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Fytofontana Aurecon Ring Stop má rozporuplné hodnocení – část uživatelů zaznamenala zlepšení sluchu a snížení tinnitu, zatímco jiní nezaznamenali žádný účinek. Produkt je na přírodní bázi, ale jeho účinnost se liší podle individuální zkušenosti. Doporučuje se dlouhodobé užívání, avšak výsledky nejsou zaručené.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Zlepšuje sluch.
Viz výše.
nemal deklarovany ucinok
Zabírá., snižuje tinnitus.
Začalo hned účinkovat a od té doby nemám hučeni v hlavě.
Doporučuji každému.
Žádné zlepšení
Produkt nesplňuje co slibuje
Produkt je na přírodní bázi, nevzniká závislost. Beru jednu tobolku denně, potíže trochu ustoupily, ale ne úplně. Doporučuje se užívat produkt delší dobu.
Šum v uších trvá nadále, ale není tak výrazný jako na začátku léčby.
užívání v tabletách
má být podpůrná léčba -výsledek zatím žádný
Celkem po 4 měsících užívání žádný náznakové zlepšení
Zatím jsem ve zkušební fázi,nelze ještě hodnotit.
Nic to nezmenilo, v usich zvoni stale i pres dlouhodobe uzivani
Je úplně na nic .Dříve bylo přímo na krabičce i uvedeno "pro zdraví sluch bez šelestů a pískání "teď už toto pod nadpisem není a zní jen"pro zdraví sluch.Asi se někdo dovolával slibovaného efektu proto byl nadpis změněn.Krabičku s původním nápisem ještě mám ukazovala jsem ji v několika lékárnách a ptala proč tomu tak je, ale nedovedli odpovědět.Ptám se tedy vás proč nápis už toto přímo neuvádí?






