Hlavní obsah stránky

Francouzská šlechta v Českých zemích - Renata Košťálová, Vratislav Košťál (2021, brožovaná bez přebalu lesklá)

  • kniha Francouzská šlechta v Českých zemích - Renata Košťálová, Vratislav Košťál (2021, brožovaná bez přebalu lesklá)
kniha Francouzská šlechta v Českých zemích - Renata Košťálová, Vratislav Košťál (2021, brožovaná bez přebalu lesklá)

Osud původem francouzských šlechtických rodů se prapodivnou shodou okolností protnul s českou historií, aby v našich zemích zanechal dodnes dochované stopy – nejen četné přepychové zámky na venkově a pražské paláce, ale celé kulturní krajiny jako na Novohradsku či Libějovicku v jižních Čechách. Příchod především lotrinské šlechty a rodů pocházejících z někdejšího rakouského Nizozemí přitom souvisel s politickým působením habsburské dynastie na českém trůně, která si jejich služeb vyžádala.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBarrister & Principal

Popis

Osud původem francouzských šlechtických rodů se prapodivnou shodou okolností protnul s českou historií, aby v našich zemích zanechal dodnes dochované stopy – nejen četné přepychové zámky na venkově a pražské paláce, ale celé kulturní krajiny jako na Novohradsku či Libějovicku v jižních Čechách. Příchod především lotrinské šlechty a rodů pocházejících z někdejšího rakouského Nizozemí přitom souvisel s politickým působením habsburské dynastie na českém

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2021
Produktové číslo9788073641184
Počet stran288
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Dějiny a fakta Barrister & Principal