Hlavní obsah stránky

Fitbit Inspire 3

Fitness náramek Fitbit Inspire 3

Fitness náramek Fitbit Inspire 3 ve fialovém provedení nabízí AMOLED displej, 20 různých tréninků, upozornění na hovory/zprávy/aplikace, měření spálených kalorií, ušlých kroků, vzdálenosti, monitorování VO2 Max, spánku, stresu, srdečního tepu, úrovně okysličení krve, teploty a variability srdečního tepu. Fitbit Inspire 3 je fitness náramek s AMOLED displejem pro sledování vašeho zdraví a kondice, který vám pomůže dělat to, co máte rádi.

Vybrat variantu (3)

Fitbit Inspire 3 černý

3 varianty pro
Fitbit Inspire 3

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuFitbit

Popis

Fitness náramek Fitbit Inspire 3 ve fialovém provedení nabízí AMOLED displej, 20 různých tréninků, upozornění na hovory/zprávy/aplikace, měření spálených kalorií, ušlých kroků, vzdálenosti, monitorování VO2 Max, spánku, stresu, srdečního tepu, úrovně okysličení krve, teploty a variability srdečního tepu. Fitbit Inspire 3 je fitness náramek s AMOLED displejem pro sledování vašeho zdraví a kondice, který vám pomůže dělat to, co máte rádi. Náramek je

Parametry

Měření tepové frekvenceano
Barvačerná
Typ displeje náramkuAMOLED
Výdrž baterie fitness náramkuvíce než týden
Materiál řemínkusilikon
Vibraceano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Fitness náramky Fitbit