Hlavní obsah stránky

Xiaomi Mi Smart Band 7 černý

Fitness náramek Xiaomi Smart Band 7 nabízí 1,62" dotykový displej s rozlišením 490 x 192 px a s funkcí Always-On. Veškeré informace o vaší denní aktivitě i spánku si zobrazíte v aplikaci Mi Fitness.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuXiaomi

Popis

Fitness náramek Xiaomi Smart Band 7 nabízí 1,62" dotykový displej s rozlišením 490 x 192 px a s funkcí Always-On. Veškeré informace o vaší denní aktivitě i spánku si zobrazíte v aplikaci Mi Fitness.

Klíčové vlastnosti
  • dotykový AMOLED displej s funkcí Always-On
  • vodotěsnost 5ATM
  • 110 sportovních režimů
  • Bluetooth 5.2

Chytrý fitness náramek Xiaomi Mi Smart Band 7

Xiaomi Smart Band 7 je kompaktní a lehké zařízení, na jehož přítomnost na zápěstí téměř okamžitě zapomenete. Nabízí funkci displeje Always-On, díky níž si aktuální čas zobrazíte kdykoli, aniž byste se museli displeje dotýkat. Pokud chcete prodloužit životnost baterie na nabití, lze tuto funkci v nastavení vypnout.

displej Xiaomi Smart Band 7
Minimalistický design

Na těle náramku se nenachází žádné fyzické tlačítko ani jiný ovládací prvek, vše probíhá pouze přes dotykový displej. Ten zobrazí také příchozí notifikace z vašeho mobilního telefonu a přizpůsobit podle gusta jej můžete díky stovce přednahraných ciferníků.

fitness funkce Xiaomi Smart Band 7
Fitness funkce

Smart Band 7 nabízí jak základ v podobě krokoměru a počítadla ušlé vzdálenosti a kalorií, tak přes 110 sportovních režimů, ze kterých si vybere každý. Pro hrstku z nich nabízí také automatickou detekci, zbytek stačí spustit manuálně při začátku cvičení. Náramek se nebojí ani plavání v bazénu, jelikož nabízí certifikaci voděodolnosti 5ATM. Potápění se však vyhněte. Detaily vašich aktivit lze zobrazit v telefonní aplikaci Mi Fitness.

nabíjení Xiaomi Smart Band 7
Výdrž baterie

Kapacita baterie činí 180mAh a výrobce udává až 14denní výdrž na jedno nabití, reálně se však bude odvíjet hlavně od intenzity používání a množství zapnutých funkcí. Náramek snadno dobijete pomocí přiložené magnetické nabíječky. Doba nabíjení je přibližně 2 hodiny a pak můžete náramek znovu nasadit na zápěstí a používat.

Další užitečné funkce

Kromě čistě sportovních funkcí nabízí Smart Band 7 také další možnosti, které určitě oceníte. Patří mezi ně například vyhledání mobilu na dálku, budík, menstruační kalendář nebo stopky. Nechybí ani funkce pro sledování vašeho zdraví a spánku. Náramek je schopný po celý den sledovat okysličení krve, tepovou frekvenci nebo hladinu stresu.

Parametry

Měření tepové frekvenceano
Barvačerná
Typ displeje náramkuAMOLED
Výdrž baterie fitness náramkuvíce než týden
Materiál řemínkusilikon
Vibraceano

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Fitness náramky Xiaomi

Všechny fitness náramky Xiaomi