Hlavní obsah stránky

Farmakologie v kostce - Martin Votava, Jiří Slíva (2021, pevná)

  • učebnice Farmakologie v kostce - Martin Votava, Jiří Slíva (2021, pevná)
učebnice Farmakologie v kostce - Martin Votava, Jiří Slíva (2021, pevná)

Tato učebnice farmakologie si klade za cíl poskytnout ucelený přehled používaných léčivých látek formou jednoduše a srozumitelně psaného textu se zaměřením na stěžejní charakteristiky jednotlivých skupin léčivých přípravků a vhodně tak doplňuje a shrnuje rozsáhlejší učebnice farmakologie. Vzhledem k nepřebernému množství účinných látek jsou v textu zmíněny zejména ty látky, které jsou dnes registrovány a používány.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTRITON

Popis

Tato učebnice farmakologie si klade za cíl poskytnout ucelený přehled používaných léčivých látek formou jednoduše a srozumitelně psaného textu se zaměřením na stěžejní charakteristiky jednotlivých skupin léčivých přípravků a vhodně tak doplňuje a shrnuje rozsáhlejší učebnice farmakologie. Vzhledem k nepřebernému množství účinných látek jsou v textu zmíněny zejména ty látky, které jsou dnes registrovány a používány. Publikace je určena především

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2021
Produktové číslo978-80-7553-893-2
Počet stran544
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Medicína a zdravotnictví TRITON

Všechny medicína a zdravotnictví TRITON