Hlavní obsah stránky

EXTRIFIT Protein 1000 g Caffe Latte

  • protein EXTRIFIT Protein 1000 g Caffe Latte
protein EXTRIFIT Protein 1000 g Caffe Latte

Chuťově vynikající syrovátkový protein s obsahem plných 10 % pravé kávy a 100 mg kofeinu je bezvadný sportovní nápoj, který vám dodá 20 g bílkovin v každé dávce a ještě si pochutnáte na skutečně lahodné napěněné kávě se stimulačním účinkem. Protein Caffé Latte 80 je vynikajícím pomocníkem pro stimulaci organismu a pro budování svalové hmoty.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuEXTRIFIT

Popis

Chuťově vynikající syrovátkový protein s obsahem plných 10 % pravé kávy a 100 mg kofeinu je bezvadný sportovní nápoj, který vám dodá 20 g bílkovin v každé dávce a ještě si pochutnáte na skutečně lahodné napěněné kávě se stimulačním účinkem. Protein Caffé Latte 80 je vynikajícím pomocníkem pro stimulaci organismu a pro budování svalové hmoty. Nápoj je optimální ranní dávkou bílkovin a současně vás tento šejk příjemně probudí a osvěží. Zkrátka ideální start do nového dne nebo jako chutné kávové a proteinové osvěžení kdykoli během dne.

Parametry

Velikost balení1000 g
Obsah proteinu64,52 %
Obsah tuku5,48 %
Příchuťlatte
Obsah sacharidu11,61 %
Původ proteinusyrovátkový

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Proteiny EXTRIFIT

Všechny proteiny EXTRIFIT