Přírodní produkt Recenze Ewopharma Proibs

Recenze Ewopharma Proibs

Proibs je prostředek na léčbu příznaků IBS (syndrom dráždivého tračníku), jako jsou žaludeční křeče, nadýmání a změny stolice (průjem a/nebo zácpa). IBS je běžná funkční porucha střev charakterizována bolestmi břicha, nadýmáním a změnami stolice. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Registrovaný uživatel6. září 2022

Těžko říct.

Užívám měsíc a na mě to nijak nefunguje.

Nechci to nijak shazovat, možná to nefunguje jen na mě, ale po měsíci užívání to nepřineslo naprosto žádný efekt.

Varianta 10 sáčků
Registrovaný uživatel6. července 2022

Užívání ve formě prášku je pro mě ideální, navíc má dobrou chuť. Za krátkou dobu byl viditelný účinek.

Celkem vysoká cena.

Vyzkoušela jsem spousty léků, přípravků a rad pro zlepšení potíží, ale až po vyzkoušení PROIBS mohu říct, že se můj stav zlepšil. Zatím užívám druhé balení a velká spokojenost.

m.derkova14. listopadu 2023

Na mne nezafungoval

Asi to není tím produktem, ale moje tělo na něj nereaguje. Můj problém trvá.

Registrovaný uživatel7. března 2023

Efektívna pomoc pri syndróme dráždivého čreva. Liek sa ľahko užíva a pomerne rýchlo účinkuje. Nespozorovala som žiadne vedľajšie účinky, nemá opačný efekt (žiadne zápchy, nafukovanie). Optimalizuje trávenie, keď ho užívam, cítim sa výborne.

Registrovaný uživatel14. srpna 2022

Mohu doporučit. Pomohl mi na zažívací problémy.

Registrovaný uživatel30. června 2022

Produkt jsem si vybrala kvůli dlouhodobějšímu zdravotnímu problému. Jsem v průběhu užívání,ale zatím řešený problém nenastal.

Zatím nemohu o nedostatku mluvit,užívám krátkodobě.

Zatím jsem spokojená,doufám,že se problémy později neobnoví.

Jordankova.L12. března 2024

komplexně řeší potíže

vysoká cena

doporučuji

Registrovaný uživatel20. srpna 2023

Nemám absolutně žádné potíže. Nyní používám ob den a cítím se dobře.

hoch.m24. ledna 2024

nic

vůbec nepomáhá

koupeny dvě balení, žádná odezva

jirina.nb6. listopadu 2023

mám skoro 30 let dráždivý tračník a to je poprvé co existuje něco na tuto chorobu, už jsem koupila 3. balení, není to na trvalé zlepšení ale aspoň něco

Registrovaný uživatel11. února 2023

mám dráždivý tračník a výrobek mi pomáhá. Užívám ho druhý měsíc. Zatím jsem spokojena

cena je poněkud vyšší

budu ještě užívat další měsíc a uvidím výsledek, jestli mi to alespoň trochu pomůže zlepšít mou nemoc.

Registrovaný uživatel19. prosince 2022

pomáhá, kupuji opakovaně

doporučuji

Registrovaný uživatel31. října 2022

Piju když mě zlobí tračník a musím říct , že opravdu cítím úlevu. Když vím, že moje stravování dostane trochu zabrat piju jako prevenci.

Registrovaný uživatel14. dubna 2024

vyhovuje, zatím užívám krátce.

zatím žádné

walter-stiedl1. dubna 2024

zklidňuje žaludek při pravidelném používání, tedy spíše střeva .

alena.kompanikova29. března 2024

Vyborny produkt. Som spokojna.

Ziadne

Registrovaný uživatel16. března 2024

Vcelku dobrá chuť nápoje.

Nepomohl mi, mé potíže s průjmem se spíše zhoršily.

Řekla bych, že tento přípravek je spíše vhodný na zácpu.

henrieta.feketeova11. února 2024

naozaj pomáha pri IBS môžete ho nosiť zo sebou aj na dovolenky (je balený v jednotlivých dávkach) v sos možnosť zakúpiť mesačné balenie SK ponúka iba 10 ks

jednoducho sa ráno na lačno vypije, na dovolenku si zoberiete presný počet podľa dní, chutí dobre

Registrovaný uživatel16. října 2023

Ok

Nic

Registrovaný uživatel23. prosince 2023

Vysoká cena

Používám již dlouho na IBS, jeden sáček denně. Kromě toho strava bez lepku a laktózy. Pomáhá mi to.