Hlavní obsah stránky

EVOLVEO StrongVision A

Kompaktní moderní kamera vám umožní pořizovat fotografie nebo videozáznam se zvukem všude tam, kde nemůžete použít klasický kamerový systém. Snadno zaznamenáte pohyb v okolí svého domu, chaty, zahradního domku, firmy, skladu, na stavbě nebo při sledování divoké zvěře ve vzdálených lokacích.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuEVOLVEO

Popis

Kompaktní moderní kamera vám umožní pořizovat fotografie nebo videozáznam se zvukem všude tam, kde nemůžete použít klasický kamerový systém. Snadno zaznamenáte pohyb v okolí svého domu, chaty, zahradního domku, firmy, skladu, na stavbě nebo při sledování divoké zvěře ve vzdálených lokacích.

Klíčové vlastnosti
  • 3× PIR čidlo 120°
  • rychlost spouště 0,3 sekundy
  • 20 Mpx fotografie
  • infračervené noční snímání
  • Full HD video se zvukem

Outdoorová kamera EVOLVEO StrongVision A

Kvalitní voděodolné provedení IP65 umožní rychlé nastavení kamery s českým menu na velkém 2,4" barevném LCD displeji. Na něm upravíte veškeré parametry snadno a přehledně. Díky jednoduché instalaci na místo použití nebo možnosti kdykoliv kameru přemístit, získáte široký záběr. Také dlouhá výdrž na baterie, případně možnosti napájení externím napájecím zdrojem zaručí pořízení fotografií či videa i v nehostinných podmínkách či těžko dostupných místech.

EVOLVEO StrongVision A, fotopast/časosběrná kamera displej
Fotopast i časosběrná kamera

Fotografie až v 20 Mpx rozlišení zachytí kamera i video v 1080p/30 fps jak v nočním, tak i v denním světle. Spoušť rozezná i drobný pohyb a během 0,3 sekundy zachytí dokonalý snímek. Tím si snadno počíháte na divokou zvěř, která díky nenápadnému provedení fotopasti splyne s okolím. Časosběrná kamera dokáže v nastavených intervalech zachytit například stavební projekty nebo další kutilské či umělecké aktivity. Každých 30, 60 nebo 240 minut se pořídí snímek, který se uloží na přídavnou SD kartu. Z těchto fotografií pak můžete snadno vytvořit video a pochlubit se třeba na YouTube. EVOLVEO StrongVision A, fotopast/časosběrná kamera 20 Mpx

Nahlédněte pod roušku noci

Videokamera ve Full HD rozlišení zachytí noční záznam ve vysoké kvalitě a díky 36 citlivým infračerveným přisvětlovacím IR LED diodám s vlnovou délkou 940 nm je záznam videa pro lidské oko prakticky neviditelný. A tedy na sebe neupozorní žádného výtržníka, který by mohl mít zálusk například na vaši chatu či chalupu. Ke snímání pohybu dochází v širokém zorném poli 120° pomocí 3× PIR čidel.

Parametry

Rychlost odezvy0,3 s
Čtečka paměťových karetano
Filtr proti přerušení IRano
Dosvit25 m
GSM bránane
Časosběrano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Fotopasti EVOLVEO