Hlavní obsah stránky

EVOLVEO StrongVision Mini

StrongVision Mini je kompaktní fotopast určená především pro myslivce pro sledování zvěře. I přes své malé rozměry dokáže poskytnout robustní hardware pro záznam jak fotografií, tak i videa.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuEVOLVEO

Popis

StrongVision Mini je kompaktní fotopast určená především pro myslivce pro sledování zvěře. I přes své malé rozměry dokáže poskytnout robustní hardware pro záznam jak fotografií, tak i videa.

Klíčové vlastnosti
  • rychlost spouště do 0,8 sekund
  • Full HD video
  • LED IR dosvit až 20 m
  • voděodolná

Kompaktní EVOLVEO StrongVision Mini

Kamera je svými rozměry 105 x 85 x 40 mm vhodná pro umístění do malých prostor jako jsou praskliny v kmenech nebo ve skále. Díky úchytům ji lze pomocí pásku umístit i na kmen stromu. I přes své malé rozměry je fotopast vybavena IR přísvitem s vlnovou délkou 850 nm, který je vhodný především pro pořizování nočních snímků zvěře. Díky IR přísvitu zaznamenává kamera jak noční černobílé fotografie, tak i černobílé noční video. Ve dne je záznam samozřejmě barevný. Přepínání denního a nočního režimu je plně automatické v závislosti na intenzitě okolního světla.

EVOLVEO StrongVision Mini fotopast
Krok za krokem

Tato časosběrná kamera dokáže v nastavených intervalech zachytit například stavební projekty nebo další aktivity, kde nemáte možnost použít aktivaci zařízení pomocí PIR čidla. Každých 5, 30 nebo 6O minut se pořídí snímek, který se uloží na přídavnou SD kartu. Z těchto fotografií pak můžete snadno vytvořit video a pochlubit se třeba na YouTube. Takže stačí mít po ruce baterie a můžete se vydat na cestu do divočiny. Fotopast je již přednastavena na nejpoužívanější režim. Ty lze upravit a nakonfigurovat podle potřeby v klidu doma u počítače a poté uložit na SD kartu.

Obsah balení
  • EVOLVEO StrongVision Mini
  • upevňovací pásek
  • čtečka Micro SD karet
  • uživatelský manuál

Parametry

Dosvit20 m
GSM bránane
Dálkové ovládáníne
Čtečka paměťových karetano
Časosběrano
Displejne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Fotopasti EVOLVEO