Hlavní obsah stránky

Eliet E 450

  • vertikutátor Eliet E 450
vertikutátor Eliet E 450

Vertikutátor Eliet E 450 se svou pracovní šířkou jsou tyto robustní a trvanlivé stroje velmi vhodné pro malé a středně velké zahrady pro ideální poměr cena/výkon. Ačkoliv jsou koncipovány pro soukromou potřebu, převzaly stroje E 450 své vlastnosti od vertikutátorů Eliet z profesionální praxe.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuELIET

Popis

Vertikutátor Eliet E 450 se svou pracovní šířkou jsou tyto robustní a trvanlivé stroje velmi vhodné pro malé a středně velké zahrady pro ideální poměr cena/výkon. Ačkoliv jsou koncipovány pro soukromou potřebu, převzaly stroje E 450 své vlastnosti od vertikutátorů Eliet z profesionální praxe. Vyznačují se extrémně dlouhou životností a nepřekonatelnými výsledky při vyčesávání. Stroje jsou lehké a obratné, tak že jediný čtvereční metr Vašeho trávníku nezůstane neobdělaný. Trvale ostré nože Eliet poskytují kromě toho záruku špičkových výkonů po mnoho let.

Parametry

Druh pohonubenzínový
Maximální výkon4476 W
Způsob využitíhobby
Šíře záběru45 cm
Hmotnost51 kg

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Vertikutátory ELIET