Hlavní obsah stránky

Dyson V15 Detect

Tyčový vysavač Dyson V15 Detect se pyšní sacím výkonem 240 aW a inteligentní technologií Root Cyclone se 14 cyklony. Srdcem přístroje je výkonný a lehký digitální motor Dyson Hyperdymium, který dosahuje až 125 000 otáček za minutu a spolehlivě zajišťuje vysávání větších nečistot i mikroskopického prachu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDyson

Popis

Tyčový vysavač Dyson V15 Detect se pyšní sacím výkonem 240 aW a inteligentní technologií Root Cyclone se 14 cyklony. Srdcem přístroje je výkonný a lehký digitální motor Dyson Hyperdymium, který dosahuje až 125 000 otáček za minutu a spolehlivě zajišťuje vysávání větších nečistot i mikroskopického prachu. Během provozu Laser Slim Fluffy neustále snímá mikroskopické prachové částice, které pak senzor Piezo měří a počítá jejich množství. V případě zvýšeného množství nečistot přístroj automaticky zvyšuje sací výkon.

Parametry

Typ vysavačetyčový
Hlučnost89 dB
Na baterieano
Provedení vysavačebezsáčkový
Hmotnost vysavače2,6 kg
Do automobiluano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Vysavače Dyson

Všechny vysavače Dyson