Hlavní obsah stránky

Dyson V12 Detect Slim Absolute

Tyčový akumulátorový vysavač Dyson V12 Detect Slim Absolute je ideálním pomocníkem pro úklid vaší domácnosti. Jeho hlavní výhodou je ergonomické provedení a vysoce výkonný digitální motor, který dokáže pracovat až se 125000 otáčkami za minutu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDyson

Popis

Tyčový akumulátorový vysavač Dyson V12 Detect Slim Absolute je ideálním pomocníkem pro úklid vaší domácnosti. Jeho hlavní výhodou je ergonomické provedení a vysoce výkonný digitální motor, který dokáže pracovat až se 125000 otáčkami za minutu. Jistě oceníte i integrovaný světelný paprsek, který svítí pod přesně daným úhlem, a tak činí i ten nejmenší prach viditelným. Další velkou výhodou vysavače Dyson V12 Detect Slim Absolute je široké příslušenství. LCD displej vás bude informovat o stavu vysavače v reálném čase. Úklid s tímto parťákem bude zábava.

Parametry

Typ vysavačetyčový
Příkon545 W
HEPA filtrano
Provedení vysavačebezsáčkový
Hmotnost vysavače2,2 kg
Na baterieano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Vysavače Dyson

Všechny vysavače Dyson