Hlavní obsah stránky

Dyson V8 Absolute

Žádné kabely, žádná omezení – s vysavačem Dyson V8 Absolute vyluxujete nečistoty v celé domácnost i na obtížně dostupných místech. Nejen, že si můžete vysavač upravit na ruční nebo tyčový, ale k dispozici budete mít i velké množství praktických nástavců, které vám pomohou.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDyson

Popis

Žádné kabely, žádná omezení – s vysavačem Dyson V8 Absolute vyluxujete nečistoty v celé domácnost i na obtížně dostupných místech. Nejen, že si můžete vysavač upravit na ruční nebo tyčový, ale k dispozici budete mít i velké množství praktických nástavců, které vám pomohou.

Klíčové vlastnosti
  • doba provozu 40 minut
  • ruční nebo tyčový vysavač
  • nádoba na nečistoty 0,54 l
  • HEPA filtr
  • úchyt na stěnu

Všestranný vysavač Dyson V8 Absolute

Potřebujete tyčový vysavač na podlahy nebo ruční vysavač na menší plochy? S vysavačem Dyson V8 Absolute máte dva v jednom. Při úklidu vám nebudou překážet žádné kabely, protože jeho provoz je akumulátorový a zvládne vysávat až 40 minut. S vysavačem obdržíte velké množství praktických nástavců, kterém vám maximálně ulehčí úklid. Navíc je vybaven HEPA filtrem, který zachytí i miniaturní částice. Čím vás tento vysavač ještě dostane?

vysavač Dyson V8 Absolute
Na chlupy po domácích zvířátkách

Máte v domácnosti mazlíčka, který po sobě neustále zanechává chlupy? Vysavač Dyson V8 Absolute nedá chlupům šanci. Poradí si s nečistotami na podlaze nebo na gauči či v posteli. Stačí si zvolit tyčovou nebo ruční formu. Silnému motor ve spolupráci s rotačním kartáčem neunikne ani chloupek.

vysavač Dyson V8 Absolute
Vyčistí podlahu

Ať už je vaše podlaha špinavá od viditelných nečistot nebo jemného prachu, vysavač Dyson V8 Absolute ji uklidí k vaší maximální spokojenosti. Jeho rotační váleček je pokryt měkkým tkaným nylonem, který zachytí velké nečistoty, zatímco antistatická vlákna vysají jemný prach.

vysavač Dyson V8 Absolute
Ruční vysavač

Ne na všechna místa je velký tyčový vysavač vhodný. Proměňte Dyson V8 Absolute na praktický ruční vysavač, který se hodí třeba na vysávání interiéru vašeho automobilu. Dále ho oceníte v domácnosti, kde vám pomůže udržovat čisté gauče, pohovky, postele nebo hůře přístupná místa.

vysavač Dyson V8 Absolute
Bez kontaktu s nečistotami

Vyprazdňování vysavače Dyson V8 Absolute je velmi rychlé a hygienické, protože nepřijdete do kontaktu s nečistotami. Ty se shromažďují ve speciální 0,54l nádobě, kterou otevřete stiskem jednoho tlačítka. Všechen obsah se vysype do odpadkového koše nebo jiné příslušné nádoby a vy si nezašpiníte ruce. Velkou výhodou je, že nemusíte utrácet za sáčky do vysavače.

vysavač Dyson V8 Absolute
Maximální výkon

Už nebudete muset jedno místo přejíždět několikrát tam a zpět, než bude dokonale vyčištěné. Pokud je špína usazena hluboko a odstraňuje se obtížně, stačí stisknout tlačítko pro režim Max a výkon vysavače Dyson V8 Absolute vystoupá na maximum. Po dobu sedmi minut můžete tento režim využít na silně znečištěné plochy.

Praktické příslušenství

Kromě samotného vysavače Dyson V8 Absolute naleznete v balení celou řadu praktických nástavců. Těšit se můžete například na podlahovou hubici s měkkým válečkem, podlahovou hubici s motorovým rotačním kartáčem, mini hubici s motorovým rotačním kartáčem, kombinovanou kartáčovou hubici na čalounění a pevné plochy, jemný mini kartáč na prach nebo štěrbinovou hubici. Součástí balení je rovněž i praktický úchyt na stěnu, který slouží pro uložení vysavače a jeho nástavců. V tomto úchytu můžete vysavač zároveň nabíjet.

vysavač Dyson V8 Absolute
Lehké ovládání

S vysavačem Dyson V8 Absolute se dostanete na všechna místa v domácnosti, kde by vás mohly nečistoty nepříjemně překvapit. Díky jeho nízké hmotnosti a dlouhé tyči zvládnete vysát pavučiny na stropě nebo prach schovaný pod gaučem.

Parametry

Typ vysavače2v1
Hlučnost82 dB
HEPA filtrano
Provedení vysavačebezsáčkový
Hmotnost vysavače2,6 kg
Na baterieano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Vysavače Dyson

Všechny vysavače Dyson