Hlavní obsah stránky

Domo DO42326PC

  • Domo DO42326PC
  • Domo DO42326PC
Domo DO42326PC

Plně automatický zavařovací hrnec Domo DO42326PC s jasným a přehledným LCD displejem a přesným hlídáním teploty. Model je vybavený plně nerezovým výpustným kohoutem, použitelný jako várnice na čaj.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDOMO

Popis

Plně automatický zavařovací hrnec Domo DO42326PC s jasným a přehledným LCD displejem a přesným hlídáním teploty. Model je vybavený plně nerezovým výpustným kohoutem, použitelný jako várnice na čaj. Elektrický zavařovací hrnec s plně automatickým provozem s nerez tělem a nerez výpustným kohoutem umístěným mimo displej na straně. Takto vybavený zavařovací hrnec můžete snadno používat nejen na zavařování ovoce, zeleniny a jiných potravin, ale může být použitý například jako várnice na čaj, nebo pro výdej svařeného vína.

Parametry

Objem27 l
Časovačano
Ochrana proti přehřátíano
Příkon2000 W
Udržení teplotyano
Automatické vypnutíano

Články k tématu

Domácnost a zahradaTipy na zavařování: jde to v troubě i bez cukru

S bohatou úrodou letního a podzimního ovoce se vyplatí oprášit umění zavařování. Mohlo by se zdát, že k němu potřebujete moře času a zkušeností a speciálního náčiní, aby výsledek stál za to. Ale to…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Zavařovací hrnce DOMO