- Týden a více
- Doprava od 79 Kč
- Osobní odběr zdarma (5)
- Doprava od 79 Kč
- Osobní odběr zdarma (5)




















Hedvábná chladící podložka od značky Dog Fantasy představuje účinné řešení, jak ochladit vašeho psa během horkých letních dnů. Podložka je speciálně navržena s samochladícím efektem, což znamená, že funguje bez potřeby vody nebo dalších zdrojů chlazení. Díky tomu je vhodná i na cesty.
Podložka má rozměry 60 x 50 cm a je vyrobena z ledového hedvábí. Tento materiál je rychleschnoucí, což usnadňuje údržbu. Podložku lze prát ručně při teplotě 30 °C. Důležité je ji nežehlit, nečistit chemicky a neukládat do mrazáku. Rovněž se nedoporučuje vystavovat ji přímému slunečnímu záření nebo extrémně vysokým teplotám.
Použití podložky je jednoduché – stačí ji umístit na rovný povrch ve stínu nebo v interiéru a nechat psa na ni pohodlně ulehnout. Podložka začne chladit automaticky. Po použití ji lze opláchnout ručně a nechat uschnout na vzduchu. Doporučuje se skladovat podložku na suchém a chladném místě, mimo dosah přímého slunečního záření.
Pro její bezpečné používání je důležité udržovat podložku daleko od ostrých předmětů a ohně. Pravidelná kontrola podložky na poškození prodlouží její životnost. Přestože podložka poskytuje chladící efekt, není plnou náhradou za opatření proti přehřátí. Proto je důležité nikdy nenechávat zvíře bez dozoru s podložkou a být si vědom jakýchkoli známek přehřátí.
Podložka je lehká a snadno přenosná, což ji činí ideální pro použití doma i na cestách. Umožní vašemu psovi příjemně se ochladit a zajistí pohodlí během horkých letních dnů.
Specifikace:
Upozornění:
Vyrobeno v Číně.
| Výrobce | Dog Fantasy Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
| Kategorie | Pelíšky pro psy Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
| Druh pelíšku | podložka Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Chladicí | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Materiál pelíšku | látka Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Barva | modrá Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Velikost psa | malý Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Do auta | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Délka | 60 cm Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Šířka | 50 cm Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Možnost praní v pračce | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na Zboží od | 2. května 2025 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| 5 | 22x | ||
| 4 | 1x | ||
| 3 | 11x | ||
| 2 | 1x | ||
| 1 | 8x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Chladicí podložka Dog Fantasy má smíšené hodnocení – pro některé zvířata je pohodlná a oblíbená, zejména v horkých dnech, ale část uživatelů uvádí, že její chladicí efekt je slabý nebo neúčinný. Zvířata s krátkou srstí mohou z podložky těžit více než ta s dlouhou srstí. Její praktičnost v údržbě a skladnosti je však nesporná.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
nesouhlas nefunkni
Krásná, funkçní, ve vedrech moc pomohla.
Skladnost
Může se prát
Není třeba lednice
Nechladí nejak extra
Čekala jsem něco víc. Je to prostě jen ''deka'' z chladivého materiálu. Je příjemná na dotek a určitě cítit rozdíl vůči béžnému materiálu ale neni to ani žádné terno. Krátkosrsté psy asi ochladí lépe. Naše dlouhosrstá kolie na tom leží v pohodě ale výrazně ho nechladí.
měkkoučká
moc nechladí
měkkoučká
moc nechladí - spíš vůbec
Pro naše kocouří miminko, plní naprosto skvělou funkci, kotě tam na n hodně v těch vedrech leží.. je vidět že to jej opravdu chladí
Super údržba
Neřekla bych, že by to teda extra chladilo
50/50
Pejsek využíval celé léto
Na chladící gelové podložce ležet nechtěl,tato mu vyhovuje
Používají ji kocouři, ale to ničemu nevadí. Je bez gelu, což je žádoucí.
Snadná údržba
málo chladí
Nas kralik si ji zamiloval. V tech teplych dnech ji sam vyhledava a velebi si...
Da se prat, rychle schne.
Nezjistila jsem
Super evidentne pohodlna.Meli si ji hned oblibila.
Skladná pohodlná a náš pes si ji oblíbil
Podložka splnila naše očekávání a stala se oblíbenou součástí letních výletu
Pejska máme z útulku a špatně snáší teplo,chladivých podložek máme několik doma a používáme i v aute .super věc.














