Hlavní obsah stránky

Dell 570-11147

  • Dell 570-11147
Dell 570-11147

- Ergonomický design vhodný pro levou i pravou ruku - Testováno a schváleno na systémech Dell - Podporováno technickou podporou firmy Dell při použití se systémem Dell. Počet tlačítek : 2 + 1 Scrollovací kolečko Rozlišení senzoru: 1000 dpi Kompatibilita : PC Typ senzoru: Optický Rozhraní: 1 x USB Myš Dell USB je elegantní, intuitivní vstupní zařízení zvyšující úroveň pohodlí a kontroly při práci s počítačem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Myši DELL

Všechny myši DELL

Informace o výrobkuDELL

Popis

- Ergonomický design vhodný pro levou i pravou ruku - Testováno a schváleno na systémech Dell - Podporováno technickou podporou firmy Dell při použití se systémem Dell. Počet tlačítek : 2 + 1 Scrollovací kolečko Rozlišení senzoru: 1000 dpi Kompatibilita : PC Typ senzoru: Optický Rozhraní: 1 x USB Myš Dell USB je elegantní, intuitivní vstupní zařízení zvyšující úroveň pohodlí a kontroly při práci s počítačem. Využívá technologii pokročilých optických čidel

Parametry

Typ snímáníoptické
Počet tlačítek3
Produktové číslo570-11147
Rozlišení pohybu1000 dpi
Bezdrátováne

Hodnocení a recenze