Hlavní obsah stránky

Logitech G203 Lightsync

  • myš Logitech G203 Lightsync
  • myš Logitech G203 Lightsync
  • myš Logitech G203 Lightsync
  • myš Logitech G203 Lightsync
  • myš Logitech G203 Lightsync
myš Logitech G203 Lightsync

Možná na první pohled nenápadná a obyčejná herní myš, ale když se podíváte této myšce do technického rodného listu, můžete si být jisti, že vás dostane! Výbava, funkce, rychlost, design - to vše je tu pro vás s touto herní myší Logitech G203 Lightsync. Přesunutí řady příkazů z klávesnice na herní myš dramaticky vylepšuje vaši herní účinnost, a i to je důvod proč je tato herní myš Logitech vybavena šesti programovatelnými tlačítky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLogitech

Popis

Možná na první pohled nenápadná a obyčejná herní myš, ale když se podíváte této myšce do technického rodného listu, můžete si být jisti, že vás dostane! Výbava, funkce, rychlost, design - to vše je tu pro vás s touto herní myší Logitech G203 Lightsync. Přesunutí řady příkazů z klávesnice na herní myš dramaticky vylepšuje vaši herní účinnost, a i to je důvod proč je tato herní myš Logitech vybavena šesti programovatelnými tlačítky. Primární levé a pravé

Parametry

Typ snímáníoptické
Rozlišení pohybu8000 dpi
Bezdrátováne
Určení myšiherní
Počet tlačítek6
Bluetoothne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Myši Logitech

Všechny myši Logitech