Hlavní obsah stránky

Logitech G Pro X Superlight

Pro X Superlight je sestrojena s jediným cílem, a to vytvořit nejlehčí Pro bezdrátovou herní myš při zachování kvality, strukturální integrity a profesionálních standardů, které Logitech G dodává. Získejte první místo rychleji než kdy dříve.

Vybrat variantu (2)

Logitech G Pro X Superlight černá

2 varianty pro
Logitech G Pro X Superlight

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLogitech

Popis

Pro X Superlight je sestrojena s jediným cílem, a to vytvořit nejlehčí Pro bezdrátovou herní myš při zachování kvality, strukturální integrity a profesionálních standardů, které Logitech G dodává. Získejte první místo rychleji než kdy dříve. Pro X Superlight je inženýrským průlomem, který dosahuje hmotnosti méně než 63 gramů, což je o téměř 25 % méně, než standardní Pro bezdrátová myš. Bylo jí dosaženo díky pečlivému inženýrství, jež vytvořilo extrémní redukci hmotnosti bez kompromisů na výkonu.

Parametry

Typ snímáníoptické
Rozlišení pohybu25400 dpi
Bezdrátováano
Určení myšiherní
Počet tlačítek5
Bluetoothne

Články k tématu

TechnologieNejlepší herní myši v roce 2022: Jak dobře pořídit?

Myš patří mezi počítačová příslušenství, která používáme téměř neustále. To znamená, že bychom na ní rozhodně neměli šetřit. Kvalitní a ergonomická myš je důležitá pro každého uživatele, obzvlášť to…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Myši Logitech

Všechny myši Logitech