Hlavní obsah stránky

Logitech G Pro X Superlight

Myš Logitech G Pro X Superlight byla navržena ve spolupráci s profesionálními hráči e-sportu. Díky konstrukci s nízkou hmotností pouhých 63 g je umožněn plynulý posuv téměř bez tření, díky čemuž bude vylepšen váš herní výkon.

Vybrat variantu (4)

Logitech G Pro X Superlight bílá

4 varianty pro
Logitech G Pro X Superlight

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLogitech

Popis

Myš Logitech G Pro X Superlight byla navržena ve spolupráci s profesionálními hráči e-sportu. Díky konstrukci s nízkou hmotností pouhých 63 g je umožněn plynulý posuv téměř bez tření, díky čemuž bude vylepšen váš herní výkon. Senzor Hero 25K poskytne vysokou přesnost a jemné ovládání, které poskytuje naprostou spolehlivost při zběsilých herních akcí, kde jde o zlomky sekund. Rychlou komunikaci myši s počítačem zajišťuje bezdrátový přijímač s technologií Lightspeed, která zaručuje rychlou odezvu, výkonnost a spolehlivé připojení.

Parametry

Typ snímáníoptické
Rozlišení pohybu25600 dpi
Bezdrátováano
Určení myšiherní
Počet tlačítek5
Programovatelnáano

Články k tématu

TechnologieNejlepší herní myši v roce 2023: Jak dobře pořídit?

Myš patří mezi počítačová příslušenství, která používáme téměř neustále. To znamená, že bychom na ní rozhodně neměli šetřit. Kvalitní a ergonomická myš je důležitá pro každého uživatele, obzvlášť to…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Myši Logitech

Všechny myši Logitech