Hlavní obsah stránky

De'Longhi Dedica EC 685.R

Elegantní kávovar De'Longhi Dedica EC 685.R disponuje tlakovým čerpadlem o síle 15 barů. K přípravě vašeho oblíbeného nápoje můžete použít kávu mletou, i v podech.

Vybrat variantu (4)

De'Longhi Dedica EC 685.R červený

4 varianty pro
De'Longhi Dedica EC 685.R

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDe'Longhi

Popis

Elegantní kávovar De'Longhi Dedica EC 685.R disponuje tlakovým čerpadlem o síle 15 barů. K přípravě vašeho oblíbeného nápoje můžete použít kávu mletou, i v podech. Sada obsahuje sítka na přípravu 2 šálků espressa současně. Zabudovanou tryskou snadno vytvoříte hustou krémovou pěnu. Části přístroje jsou vyrobeny z nerezové oceli pro snadnou údržbu. Odkládací nahřívaná plocha udrží šálky stále v ideální teplotě.

Klíčové vlastnosti
  • Parní tryska na pěnění mléka
  • Osobní nastavení kávy
  • Tlak čerpadla 15 barů
  • Příprava 2 káv současně
  • Snadná údržba kávovaru

Pákový kávovar De'Longhi Dedica EC 685.R

Tento pákový kávovar je skvělým společníkem pro chvíle, kdy si chcete vychutnat oblíbenou kávu v pohodlí domova. Unikátní vzhled kávovaru v sobě skrývá celou řadu funkčních řešení, která zajistí, že každý šálek čerstvě připraveného nápoje uspokojí i náročné chuťové pohárky. Štíhlá silueta kávovaru, pouhých 15 cm, se stane ozdobou vaší kuchyně.

kávovar De'Longhi Dedica EC 685.R
Připravte si kávu s ideální teplotou

Pro dosažení plného aroma je důležitá správná teplota vody, proto je kávovar vybaven systémem Termoblok. Vysoce přesné elektronické ovládání umožňuje nastavit jednu ze tří úrovní teploty vody a tím připravit ideální teplotu podávané kávy. Dva samostatné termostaty pro regulaci teploty vody a páry zajistí rychlé nahřátí celého systému.

páka De'Longhi Dedica EC 685.R
Espresso s perfektní cremou

Ovládání kávovaru je snadné, otočte knoflíkem nebo stiskněte tlačítko a vychutnejte si svůj oblíbený nápoj. Balení obsahuje sítka pro přípravu jednoho nebo dvou šálků kávy, díky tomu zvládnete připravit 2 espressa současně, aniž by to jakkoli ovlivnilo kvalitu a chuť. Sítka mají dvojitou stěnu, která zaručuje bohaté aroma a oříškovou cremu. K dispozici je také sítko vhodné pro pody E.S.E. Tlak 15 barů zajistí optimální extrakci kávy.

tryska kávovaru De'Longhi Dedica EC 685.R
Vychutnejte si své oblíbené cappuccino

Kdo si rád pochutná na krémovém cappuccinu může si připravit mléčnou pěnu pomocí "Cappuccino systému". Trysku na pěnění mléka je možné přepnout do dvou poloh, podle toho, jaký mléčný nápoj si vyberete, ať už jemné caffé latte nebo intenzivní flat white. Materiál trysky je z nerezové oceli pro komfort a snadnou údržbu.

moje káva De'Longhi Dedica EC 685.R
Přizpůsobte si svůj nápoj

Díky funkci Moje káva si nastavíte velikost vašeho oblíbeného nápoje a budete se moci pokaždé radovat z přesně takové chuti kávy, jakou máte rádi. Bez ohledu na to, zda preferujete klasické espresso nebo větší šálek kávy.

funkce kávovaru De'Longhi Dedica EC 685.R
Extra funkce kávovaru

Nastavitelná výška odkapávacího tácku umožňuje používání různě vysokých šálků až do výšky 12 cm. Kávu můžete připravit do elegantních sklenic na latte macchiato nebo do svého oblíbeného hrnečku. Ideální teplota podávané kávy je garantována, nejen díky možnosti nastavit jednu ze tří úrovní teploty kávy, ale také díky odkládací ploše pro nahřívání šálků. Objem nádržky na vodu je 1,1 l.

nerezové díly De'Longhi Dedica EC 685.R
Komfort a snadné používání

Pro maximální komfort a radost z každodenního používání kávovaru jsou všechny díly snadno přístupné. Nádržku na vodu jednoduše vyjmete a naplníte, odkapávací tácek vyprázdníte bez většího úsilí. Díly je možné mýt v myčce nádobí. Funkce automatického vypnutí vám umožní šetřit energii a pečovat o životní prostředí, i když na to sami zapomenete. Kávovar umožňuje vložit vodní filtr nebo Softballs pro změkčení vody pro dlouholetý a efektivní provoz.

Design a provedení z nerezové oceli

Povrch kávovaru je z nerezové oceli. Ať už si vyberete jakoukoli barvu, kávovar se stane ozdobou vaší kuchyně. Při každodenním používání oceníte speciálně upravený povrch portafiltru pro pohodlnou manipulaci. Stálost materiálů, z nichž je vyroben, navíc zajistí jeho spolehlivé fungování po mnoho let.

Parametry

Umístěnívolně stojící
Tlak čerpadla15 barů
Příkon1300 W
Typ kávovarupákový
Objem zásobníku na vodu1,1 l
Samočistící funkcene

Články k tématu

Srovnání produktůNejlepší pákové kávovary pro rok 2023

Bez kávy ani ránu! Máte to také tak? V životě každého opravdového milovníka kávy přijde moment, kdy začne uvažovat nad koupí pákového kávovaru. Díky své variabilitě a výkonu nám dávají možnost…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kávovary a espressa De'Longhi

Všechny kávovary a espressa De'Longhi