Hlavní obsah stránky

ETA 2180 90000

Připravit lahodnou kávu v pohodlí domova je opravdu jednoduché, pokud máte po ruce správného pomocníka. Pákový kávovar ETA Stretto má příkon 1350 W a tlak čerpadla 15 barů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuETA

Popis

Připravit lahodnou kávu v pohodlí domova je opravdu jednoduché, pokud máte po ruce správného pomocníka. Pákový kávovar ETA Stretto má příkon 1350 W a tlak čerpadla 15 barů. Díky tomu připraví vaši oblíbenou mletou kávu přesně tak, jak ji máte rádi. Přístroj nabízí elegantní nerezové provedení, které bez problému zapadne do všech typů kuchyní. Mezi jeho hlavní přednosti patří hliníková páka filtru a 2 přetlaková nerezová sítka s dvojitým dnem, která zajistí snadné použití a vynikající výsledky.

Parametry

Umístěnívolně stojící
Tlak čerpadla15 barů
Příkon1350 W
Typ kávovarupákový
Objem zásobníku na vodu0,75 l
Samočistící funkcene

Články k tématu

TechnologieTipy na nejlepší dárky pro dědečka

Jestli se pro někoho složitě vybírají dárky, pak jsou to naši prarodiče. Právě od nich nejčastěji uslyšíte, jak nic nepotřebují a že si s nimi nemáte dělat starosti. Slyšíte něco podobného i od…

Srovnání produktůNejlepší pákové kávovary pro rok 2023

Bez kávy ani ránu! Máte to také tak? V životě každého opravdového milovníka kávy přijde moment, kdy začne uvažovat nad koupí pákového kávovaru. Díky své variabilitě a výkonu nám dávají možnost…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kávovary a espressa ETA