Přírodní produkt Recenze Collalloc 100% bioaktivní mořský kolagen 30x 3,3 g

Recenze Collalloc 100% bioaktivní mořský kolagen 30x 3,3 g

Collalloc je čistý, kvalitní a účinný mořský kolagen bez jakýchkoli přísad. Jeho bioaktivita zaručuje skvělé vstřebávání, protože s ním naše tělo pracuje jako se svým vlastním a používá ho tam, kde je kolagenu nejvíce potřeba. Klíčové vlastnosti - 100% mořský kolagen - bioaktivní - kolagen z ryb typu I, II a III - 30 denních dávek - švýcarská kvalita Collalloc 100% bioaktivní mořský kolagen 30 x 3,3 g Collalloc zlepšuje pokožku, zpomaluje proces stárnutí, potlačuje vrásky, strie a celulitidu. Vaše pleť bude hebká, vysoce hydratovaná a vyživovaná.

Registrovaný uživatel28. ledna 2019

Konečně kolagen, který má skvělé účinky a jen je neslibuje. Opravdu pomáhá jak na pohybový aparát, tak i na krásu. Rozhodně doporučuju! Já jsem ho brala na kolena, ale musím říct, že ani ne po3 týdnech jsem viděla zlepšení i kvality mých vlasů - konečně. Už se mi netřepí, ani nevypadávají a dokonce mi přijde, že jsou zpevněné.

Registrovaný uživatel18. července 2021

krasne se rozpusti ve vode a je bez prichute

nic

Registrovaný uživatel18. prosince 2018

Před koupí Collalloc jsem hledala jen kolagen. Trochu mě omezovala bolest při cvičení. Když jsem ale narazila právě na tento mořský kolagen a zjistila jeho účinky, tak jsem neváhala a koupila si ho. Perfektně zabírá, bolest odezněla, zlepšila se mi kvalita nehtů (v to jsem už ani nedoufala, měla jsem je hodně lámavé), ale i vlasů. Doporučuju.

Lucka Nogová8. května 2021

Tento produkt jsem si vybrala na základě pozitivních recenzí a on opravdu funguje :-) Pleť na obličeji se mi už po 14 dnech vypnula, hlavně ráno můžu zhodnotit změnu k lepšímu, dokonce mi mizí mimické vrásky. Také nehty mám pevnější, ale třeba na vlasech nepozoruji vůbec žádnou změnu k lepšímu, ale mně to nevadí, já jsem do tohoto přípravku šla hlavně kvůli obličeji a tam funguje :-) Užívám ho každý den.

nepozoruji žádné

100% spokojenost

Registrovaný uživatel10. května 2022

Užívám ho měsíc a musím říct,že takhle hezkou pleť jsem nikdy neměla:)doporučuji ho všem.

Registrovaný uživatel10. října 2021

Funguje. Bez zápachu. Skvělé balení i na cesty.

Registrovaný uživatel25. září 2021

Hůř se rozpouští

Jsem spokojená

Registrovaný uživatel13. února 2020

Vysoký obsah kolagenu za dobrou cenu oproti konkurenčním výrobkům. Přestalo mě bolet koleno. Zmenšila se celulitida.

S vodou je jemně cítit rybinou.

Užívám ho téměř měsíc a pokračuji dál. Jsem spokojená.

Registrovaný uživatel16. září 2019

Není až tak hnusný :) Při pití se cítím jako u moře.

Rozpustnost - je potřeba počkat a případně zamíchat. Po chvilce je to ale v pořádku.

Splnilo očekávání.

Registrovaný uživatel3. prosince 2018

Výborná výživa na nehty, vlasy, ale i pleť. Musím říct, že ač je kůra na několik týdnů, tak já jsem viděla změny už po první týdnu užívání. Super výživa.

tesarova.iva6. března 2024

Spokojenost

Žádný

Super mořský kolagen.

JJ17. února 2024

Je bez příchuti, dobře se rozpouští, vyhovuje i dávkování.

Nemám výhrady.

josef.formanek10. února 2024

vždy, když manželku začnou bolet klouby využívá tento preparát a situace se poměrně dlouhodobě zlepší a stabilizuje

9 Hana 99. února 2024

Zachránil mě od bolesti šlach, rudého oka, bolesti kyčlí a navíc se mi vylepšují vlasy i pleť. Za mě PECKA i když má pachuť, ale stojí to za to.

carodejka8324. ledna 2024

Po jednom CELÉM balení uvidíte sami a za mě max spokojenost

Registrovaný uživatel15. prosince 2023

čistý přírodní produkt

spokojenost

Registrovaný uživatel18. listopadu 2023

Opět naprostá spokojenost

Eva24. října 2023

používám krátkou dobu

nepříjemná rybí chuť, špatně se rozpouští

Registrovaný uživatel2. srpna 2023

Po necelých 3 týdnech mám lepší hydratovanou pleť, nehty i vlasy a celkově se cítím dobře. Doufám, že výraznější efekt se ještě po dlouhodobém užívání dostaví.

ve vodě je lehce cítit , nejlépe dávat do džusu

Registrovaný uživatel19. června 2023

Beru jej 3 týdny,vlasy jsou zdá se v lepší kondici. Budu nadále pokračovat v užívání.