Pánský parfém Recenze Christian Dior Sauvage M EDP

Recenze Christian Dior Sauvage M EDP

Vůně Christian Dior Sauvage inspirována divokou přírodou, horkým pouštním sluncem a svobodou symbolizuje nespoutanost, dobrodružství a volnost. Vydejte se s vlky za svitu měsíce na cestu poznání svého pravého já. Klíčové vlastnosti - orientálně-fougerová vůně - svěží i kořenité tóny - vhodná pro denní nošení Parfémovaná voda Christian Dior Sauvage M EDP pro muže Její vůně je ideální pro nezkrotného muže, zintenzivní jeho vášně a rozproudí mu krev v žilách. Bude mu věrným druhem během vzrušujícího večera pokaždé, když vyslyší své pudy a bude je bezmyšlenkovitě následovat.

Porovnat ceny od 1 849 Kč

jakub pučan8. dubna 2021

Mužná vůně s obrovskou výdrží. Na kůži se drží 7+ hodin, první 2-4 hodiny je projekce přímo obrovská, pak se pozvolna začne vytrácet. Na oblečení drží klidně i 24 hodin. Je to Dior, takže kvalita ingrediencí zaručena Ženám se líbí

Vysoká cena Sprejer

EDP mi přijde mnohem více propracovanější než EDT. Hlavní rozdíl je v tom, že se neotevírá, tak šíleně protivnou bombou Ambroxanu. Ambroxan tam sice je stále více cítit, ale nepřebíjí ostatní složky, tak jako v EDT. Podle mě je to celoroční parfém, který se líbí téměř každé ženě. Problémem ale je, že ho dnes nosí téměř každý. I tak sbírá neskutečné množství komplimentu. Osobně mi v podzimním počasí Ambroxan moc nevyhovuje, mám z něj šílený bolehlav, proto ho používám spíše na jaře či v létě. Další výhodou tohoto parfému je, že za vámi zanechává úplně šíleně obrovskou stopu. A v uzavřené místnosti ani nemluvím. Bál jsem se, že přeformulace, která byla v roce 2020 bude mít na vůni fatální následky, ale vůbec. V porovnání s 2019 jsou v 95% totožné a výdrž je stejná. Co mě ale opravdu mrzí, tak je sprejer. Má předchozí verze 60ml z roku 2019 měla tak úžasný sprejer, kterým šla krásně řídit dávka a místo kam parfém nanášíte. Verze 200ml 2020 má taky slušné dávkování, ale dělá spíš oblak než přímou dávku. Za ty peníze / kvalita si myslím, že je to stále dobrý kup.

Jiří Kašpar21. ledna 2023

Dokonalá vůně kterou mně doporučila kamarádka. Vydrží dlouho vonět, na věcech i týden. Musím říct že je zajimavý pocit když vás osloví cizí lidi, a pochválí vám vůni, a že jich nebylo málo. Docela magnet na ženy :)

Možná pro někoho vyšší cena, ale raději než kupvoat levnější padělek. Na druhou stranu Flakonek vám vydrží minimálně čtvrt roku (při každodenním používání)

Stojí za každý halíř.

Registrovaný uživatel28. března 2022

Spokojenost

Registrovaný uživatel5. listopadu 2020

Je naprosto užasny . Přítel voní celý den,neskutečná výdrž

Registrovaný uživatel27. října 2019

Zatím jedna z nejlepších vůní ever ;-)

Registrovaný uživatel30. listopadu 2023

smyslná panská vůně

doporučuji

zelingr15. listopadu 2023

nádherná,odzkoušená a dlouho trvající vůně.

žádně

Registrovaný uživatel15. srpna 2023

Opravdu luxusní vůně pro muže.vsem doporučuji.

Registrovaný uživatel29. května 2023

Nadherna vune

Registrovaný uživatel10. prosince 2022

Moc krásná a trvalá vůně objednávala jsem ho synovi již po druhé.

Doporučuji všem mladým mužům.

Registrovaný uživatel24. dubna 2022

Má oblíbená (přitažlivá) vůně, krásný flakon, francouzský design, používám téměř denně

nemám žádné (snad by potěšila nižší cena)

Jak mi dojde EDP, tak se opět ozvu

Registrovaný uživatel15. února 2022

Intenzita a výdrž

Vynikající

Registrovaný uživatel12. února 2022

Krásná vúně,která dlouho vydrží,již podruhé jsem zakoupila pro manžela.. Dior a jeho skvělá reklama,prostě super..

Registrovaný uživatel6. února 2022

Krásná vůně, která vydrží opravdu celý den

Registrovaný uživatel21. ledna 2022

Zakoupila jsem pro vnuka. Tímto parfémem jsem mu ukázala cestu ke kvalitě. Povedlo se, vůně není "vlezlá", byl nadšený.

Registrovaný uživatel1. ledna 2022

Cena odpovídá kvalitě. Zaručeně patří mezi 5 TOP EDP.

Registrovaný uživatel30. září 2021

Krásná, intenzivní vůně,která má dlouhou výdrž.

Varianta Tester 100 ml
Registrovaný uživatel26. listopadu 2020

Top vůně, mám pocit, že už se nebudu chtít ničím jiným vonět :)))

Registrovaný uživatel26. října 2020

už pět let ho používám, absolutně bezkonkurenční

nemá

Registrovaný uživatel24. listopadu 2020

Tato vůně a značka nepotřebuje komentář, je to osvědčená kvalita, která nikdy nezklame.

Nic

Doporučuji, je navíc i velmi sexy pro ženy, které ho z mužů cítí rády.