Hlavní obsah stránky

Christian Dior Sauvage M EDP

Vůně Christian Dior Sauvage inspirována divokou přírodou, horkým pouštním sluncem a svobodou symbolizuje nespoutanost, dobrodružství a volnost. Vydejte se s vlky za svitu měsíce na cestu poznání svého pravého já.

Vybrat variantu (3)

Christian Dior Sauvage M EDP 60 ml

3 varianty pro
Christian Dior Sauvage M EDP

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDior

Popis

Vůně Christian Dior Sauvage inspirována divokou přírodou, horkým pouštním sluncem a svobodou symbolizuje nespoutanost, dobrodružství a volnost. Vydejte se s vlky za svitu měsíce na cestu poznání svého pravého já.

Klíčové vlastnosti
  • orientálně-fougerová vůně
  • svěží i kořenité tóny
  • vhodná pro denní nošení

Parfémovaná voda Christian Dior Sauvage M EDP pro muže

Její vůně je ideální pro nezkrotného muže, zintenzivní jeho vášně a rozproudí mu krev v žilách. Bude mu věrným druhem během vzrušujícího večera pokaždé, když vyslyší své pudy a bude je bezmyšlenkovitě následovat. Rozmazlujte svoji duši psance s parfémem, který miluje vaši divokost!

parfémy Christian Dior Sauvage
Radikálně svěží kompozice

Přírodní ingredience byly vybrány s maximální pečlivostí a vládnou celé vůni. V počátečních tónech dominuje divoký bergamot, jehož svěžest vás naprosto dostane. Vzápětí pocítíte živočišné akordy dřevitého ambroxanu a na závěr vás k dokonalému smyslovému zážitku dovede pronikavé aroma sečuánského pepře. Tento originální mix vytváří dokonalý parfém pro sebevědomého muže.

složky parfému Christian Dior Sauvage M EDP
Příběh vůně

Pánskou parfémovou vodu Sauvage Eau de Parfum vydal módní dům Christiana Diora v roce 2018. Život jí vdechl dvorní tvůrce značky Francios Demachy, který čerpal inspiraci z pouště při magické hodině soumraku. Vzduch vyprahlé pouště v kombinaci s chladivou nocí vydává pronikavou vůni. V hodině, kdy vlci vycházejí a obloha je v plamenech - dochází k odhalení nového kouzla. Tváří vůně se stal hollywoodský idol Johnny Depp, jehož ležérní image vystihuje ducha této orientální kompozice.

Složení vůně Christian Dior Sauvage
  • Hlava - bergamot
  • Srdce - muškátový oříšek, levandule, badyán, sečuánský pepř
  • Základ - vanilka, ambroxan

Intenzitu vůně podpoříte použitím deodorantu, sprchového gelu nebo vody po holení ze stejné řady. Vaše sebevědomí a nespoutanost vám pak vydrží neuvěřitelně dlouho.

Parametry

Typ parfémuparfémová voda
Orientální vůněano
Původ parfémufrancouzské
Objem60 ml
Fougerové vůněano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Pánské parfémy Dior

Všechny pánské parfémy Dior