Hlavní obsah stránky

Christian Dior Sauvage M EDP

Vůně Christian Dior Sauvage inspirována divokou přírodou, horkým pouštním sluncem a svobodou symbolizuje nespoutanost, dobrodružství a volnost. Vydejte se s vlky za svitu měsíce na cestu poznání svého pravého já.

Vybrat variantu (4)

Christian Dior Sauvage M EDP 100 ml

4 varianty pro
Christian Dior Sauvage M EDP

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDior

Popis

Vůně Christian Dior Sauvage inspirována divokou přírodou, horkým pouštním sluncem a svobodou symbolizuje nespoutanost, dobrodružství a volnost. Vydejte se s vlky za svitu měsíce na cestu poznání svého pravého já.

Klíčové vlastnosti
  • orientálně-fougerová vůně
  • svěží i kořenité tóny
  • vhodná pro denní nošení

Parfémovaná voda Christian Dior Sauvage M EDP pro muže

Její vůně je ideální pro nezkrotného muže, zintenzivní jeho vášně a rozproudí mu krev v žilách. Bude mu věrným druhem během vzrušujícího večera pokaždé, když vyslyší své pudy a bude je bezmyšlenkovitě následovat. Rozmazlujte svoji duši psance s parfémem, který miluje vaši divokost!

parfémy Christian Dior Sauvage
Radikálně svěží kompozice

Přírodní ingredience byly vybrány s maximální pečlivostí a vládnou celé vůni. V počátečních tónech dominuje divoký bergamot, jehož svěžest vás naprosto dostane. Vzápětí pocítíte živočišné akordy dřevitého ambroxanu a na závěr vás k dokonalému smyslovému zážitku dovede pronikavé aroma sečuánského pepře. Tento originální mix vytváří dokonalý parfém pro sebevědomého muže.

složky parfému Christian Dior Sauvage M EDP
Příběh vůně

Pánskou parfémovou vodu Sauvage Eau de Parfum vydal módní dům Christiana Diora v roce 2018. Život jí vdechl dvorní tvůrce značky Francios Demachy, který čerpal inspiraci z pouště při magické hodině soumraku. Vzduch vyprahlé pouště v kombinaci s chladivou nocí vydává pronikavou vůni. V hodině, kdy vlci vycházejí a obloha je v plamenech - dochází k odhalení nového kouzla. Tváří vůně se stal hollywoodský idol Johnny Depp, jehož ležérní image vystihuje ducha této orientální kompozice.

Složení vůně Christian Dior Sauvage
  • Hlava - bergamot
  • Srdce - muškátový oříšek, levandule, badyán, sečuánský pepř
  • Základ - vanilka, ambroxan

Intenzitu vůně podpoříte použitím deodorantu, sprchového gelu nebo vody po holení ze stejné řady. Vaše sebevědomí a nespoutanost vám pak vydrží neuvěřitelně dlouho.

Parametry

Typ parfémuparfémová voda
Orientální vůněano
Luxusníano
Objem100 ml
Fougerové vůněano
Původ parfémufrancouzské

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Pánské parfémy Dior

Všechny pánské parfémy Dior