Hlavní obsah stránky

Cesta časem na starých mapách - Kevin J. Brown (2019, pevná)

  • kniha Cesta časem na starých mapách - Kevin J. Brown (2019, pevná)
kniha Cesta časem na starých mapách - Kevin J. Brown (2019, pevná)

Dnes, kdy nám satelitní snímky a GPS služby jako Google Maps poskytují neuvěřitelně přesné obrázky zemského povrchu, se snadno zapomíná, že po většinu lidské historie byl svět neznámým a nepopsaným listem, kterému kartografové, vědci, duchovní a panovníci svěřovali své sny a zakreslovali na něj své představy. Tato publikace zachycuje, jak se v průběhu staletí a v nejrůznějších kulturách měnil způsob vnímání a zobrazování světa – od japonské kartografie 18.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Pangea

Popis

Dnes, kdy nám satelitní snímky a GPS služby jako Google Maps poskytují neuvěřitelně přesné obrázky zemského povrchu, se snadno zapomíná, že po většinu lidské historie byl svět neznámým a nepopsaným listem, kterému kartografové, vědci, duchovní a panovníci svěřovali své sny a zakreslovali na něj své představy. Tato publikace zachycuje, jak se v průběhu staletí a v nejrůznějších kulturách měnil způsob vnímání a zobrazování světa – od japonské kartografie

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2019
Počet stran240
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Dějiny a fakta Nakladatelství Pangea