Hlavní obsah stránky

Černí sokoli: Pohnuté osudy namibijských dětí vychovaných v Československu - Kateřina Mildnerová (2020, brožovaná)

  • kniha Černí sokoli: Pohnuté osudy namibijských dětí vychovaných v Československu - Kateřina Mildnerová (2020, brožovaná)
kniha Černí sokoli: Pohnuté osudy namibijských dětí vychovaných v Československu - Kateřina Mildnerová (2020, brožovaná)

Kde domov můj? Česká hymna obsahuje motiv hledání a nacházení domova. Ten v bývalém Československu našlo více než sto namibijských dětských válečných uprchlíků z Angoly, kteří zde byli přijati na výchovu a vzdělání jako výraz internacionální pomoci SWAPO, osvobozeneckému hnutí bojujícímu za nezávislost Namibie.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNLN

Popis

Kde domov můj? Česká hymna obsahuje motiv hledání a nacházení domova. Ten v bývalém Československu našlo více než sto namibijských dětských válečných uprchlíků z Angoly, kteří zde byli přijati na výchovu a vzdělání jako výraz internacionální pomoci SWAPO, osvobozeneckému hnutí bojujícímu za nezávislost Namibie. Velké světové dějiny - pád železné opony, konec komunistického režimu v ČSSR a získání nezávislosti Namibie - však vedly k nucené relokaci

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2020
Produktové číslo978-80-7422-744-8
Počet stran384
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Dějiny a fakta NLN

Všechny dějiny a fakta NLN