Hlavní obsah stránky

Capitan Bucanero Elixir 34 %

  • Capitan Bucanero Elixir 34 %
Capitan Bucanero Elixir 34 %

Pod názvem Capitan Bucanero Elixir 34 % se skrývá skutečně elegantní, sedmiletý rum z Dominikánské Republiky, jehož vůně vám spolu se skvělou chutí nepochybně učaruje. Dominikánská Republika je známá především coby producent té nejkvalitnější cukrové třtiny, a tudíž má skvělé předpoklady pro výrobu toho nejjemnějšího rumu.

Vybrat variantu (5)

Capitan Bucanero Elixir 34 % 0,05 l + kovový shot

5 variant pro
Capitan Bucanero Elixir 34 %

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCaptain Bucanero

Popis

Pod názvem Capitan Bucanero Elixir 34 % se skrývá skutečně elegantní, sedmiletý rum z Dominikánské Republiky, jehož vůně vám spolu se skvělou chutí nepochybně učaruje. Dominikánská Republika je známá především coby producent té nejkvalitnější cukrové třtiny, a tudíž má skvělé předpoklady pro výrobu toho nejjemnějšího rumu. Milovníci rumu ho okamžitě poznají pro jeho hedvábnou lehkost, které je docíleno obzvláště jemným destilačním procesem a následným zráním v sudech z amerického bílého dubu. Chuť je elegantní, medově sametová dlouhá dochuť se snoubí s hedvábnou konzistencí.

Klíčové vlastnosti
  • zrající v Dominikánské republice
  • jasná tmavě jantarová barva
  • plná chuť, díky zrání v sudech z bílého dubu
  • medově sametová dochuť s hedvábnou konzistencí

Dominikánský rumový likér Capitan Bucanero Elixir

Sladké nicnedělání, slunné pláže, jemný vánek ve vlasech. Přesně takovou scenérii vám navodí Capitan Bucanero Elixir Dominicano. I když tahle lahůdka obsahuje perfektně vyladěnou směs až sedmiletých dominikánských rumů, není to rum. Podle pravidel se tak totiž smí označovat pouze lahůdky s obsahem cukru pod 20 gramů na litr. Elixir je kromě rumů nabitý i parádní směsí sušeného ovoce a proto se pro něj používá výraz rumový likér nebo punč.

lahev rum Capitan Bucanero 0,7 l
Vydejte se na plavbu s ostříleným kapitánem

A jaké tajemství ukrývá Capitan Bucanero pod kloboukem? Po velejemné destilaci té nejkvalitnější dominikánské třtiny následuje důkladný odpočinek v sudech z amerického bílého dubu. Když je dílo dokonáno a sudy odvedly svou záslužnou práci, přichází ke slovu kalifornské švestky a rozinky sultánky. Ty přidají dekadentně ovocnou sladkost. Výsledkem je dokonale sladký rumový nápoj medově jemné konzistence a chuť s tóny sušeného ovoce a karamelu a dlouhým finišem.

I ostřílení mořští vlci mají své slabosti

Vychutnejte si tuhle sladkou neřest jen tak při pokojové teplotě, nebo ji důkladně nachlaďte. Slušet jí to bude i v koktejlech. Znáte třeba Dominicano Ginger? Stačí přidat zázvorovou limonádu.

Parametry

Druh destiláturum
Objem50 ml
Země původuDominikánská republika
Obsah alkoholu34 %
Zrání7 roků
Druh rumukaribský rum

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Destiláty Captain Bucanero