Hlavní obsah stránky

Border kolie pod lupou 3: Chování a problémy s ním spojené - Carol Priceová (2020, vázaná)

  • kniha Border kolie pod lupou 3: Chování a problémy s ním spojené - Carol Priceová (2020, vázaná)
kniha Border kolie pod lupou 3: Chování a problémy s ním spojené - Carol Priceová (2020, vázaná)

Majitelé mohou narazit na mnoho problémů s chováním – od obsedantních aktivit po nejrůznější úzkosti, fobie nebo neurózy související s vysokooktanovým psím mozkem. Čím to je, že se jednotlivé borderky navzájem tolik liší myšlením a chováním? Je jejich chování ovlivněno domácím prostředím, výchovou v nejranějším věku, způsobem života, majitelem, nebo je naprogramováno v individuálních genech? Závěrečná kniha trilogie Border kolie pod lupou, která následuje po knihách Povaha a Výchova a výcvik se zaměřuje na chování border kolií, na to, čím je chování určováno u vašeho konkrétního psa a proč.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Plot

Popis

Majitelé mohou narazit na mnoho problémů s chováním – od obsedantních aktivit po nejrůznější úzkosti, fobie nebo neurózy související s vysokooktanovým psím mozkem. Čím to je, že se jednotlivé borderky navzájem tolik liší myšlením a chováním? Je jejich chování ovlivněno domácím prostředím, výchovou v nejranějším věku, způsobem života, majitelem, nebo je naprogramováno v individuálních genech?

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2020
Produktové číslo0385550
Počet stran144
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné