Hlavní obsah stránky

Blue Mauritius Gold 40 %

Rum Blue Mauritius Gold 40 %

Melasový rum z exotického ostrova Mauricius Blue Mauritius Gold 40 % v sobě snoubí až 15leté kousky, které nejprve zrály ve francouzských dubových sudech, aby si pak ještě rok odpočinuly v sudech po portském víně. Výsledná lahůdka má bronzově hnědou barvu a nezaměnitelnou vůni plnou tropického ovoce, oříšků, dubového dřeva a koření.

Vybrat variantu (6)

Blue Mauritius Gold 40 % 1 l

6 variant pro
Blue Mauritius Gold 40 %

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBlue Mauritius

Popis

Melasový rum z exotického ostrova Mauricius Blue Mauritius Gold 40 % v sobě snoubí až 15leté kousky, které nejprve zrály ve francouzských dubových sudech, aby si pak ještě rok odpočinuly v sudech po portském víně. Výsledná lahůdka má bronzově hnědou barvu a nezaměnitelnou vůni plnou tropického ovoce, oříšků, dubového dřeva a koření. V chuti je rum jemný, hebký, s tóny hroznového vína, karamelu, vanilky a exotického ovoce. Objevte tekuté krásy Mauricia.

Parametry

Dárkové baleníne
Nealkoholickéne
Obsah alkoholu40 %
Druh rumukaribský rum
Objem1 l
Země původuMauricius

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné